2737
2734
والا بخدا نمیدونم فقط میدونم ۸ ماهی شایدم بیشتر میگذشت ک‌پریود میشد 

اگه زحمتی نیست ادرس دکتر و اینا ازش زنگ بزن سوال کن...اسم قرصاش هم اگه یادش بود بگه..قرص هورمونی بود یا چیز دیگه...ممنون عزیزم...اجرت با خدا

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
والا بخدا نمیدونم فقط میدونم ۸ ماهی شایدم بیشتر میگذشت ک‌پریود میشد 

لطفا هورمون fsh و Lhش هم زمانی که یائسگی داشت بپرس عزیزم...من مشکل یائسگی دارم و گفتن تخمک اهدایی بگیر...ولی دلم میخواد طبیعی با تخمک خودم باردارشم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا هورمون fsh و Lhش هم زمانی که یائسگی داشت بپرس عزیزم...من مشکل یائسگی دارم و گفتن تخمک اهدایی بگ ...

عزیزم تو پیش یه متخصص کار بلد برو این زن دایی من پیش دکتر تامین اجتماعی میرفت.ولی خب نسخه ش خوب بود براش باش میپرسم 

عزیزم تو پیش یه متخصص کار بلد برو این زن دایی من پیش دکتر تامین اجتماعی میرفت.ولی خب نسخه ش خوب بود ...

زن داییم قبل یائسگی دو تا پسر داره چون یه دفعه بعد بچه ها ایجور شد بازم خوب شد 

2731
عزیزم تو پیش یه متخصص کار بلد برو این زن دایی من پیش دکتر تامین اجتماعی میرفت.ولی خب نسخه ش خوب بود ...

باشه گلم حتما بپرس...

زن داییم قبل یائسگی دو تا پسر داره چون یه دفعه بعد بچه ها ایجور شد بازم خوب شد 

من رفتم دکتر و داروی هورمونی خوردم ولی فایده نداشت...انگار منو جواب کردن...کسی داروی خاصی نمیده

من رفتم دکتر و داروی هورمونی خوردم ولی فایده نداشت...انگار منو جواب کردن...کسی داروی خاصی نمیده

توکل بخدا عزیزم باید خدا بخواد امیدت  بخدا باشه..منم بیخودی باردار نمیشم نمیدونم چرا 

توکل بخدا عزیزم باید خدا بخواد امیدت  بخدا باشه..منم بیخودی باردار نمیشم نمیدونم چرا

اره عزیزم باید توکل کنیم به خدا...شما هم برو پیش همون دکتر البته اگه صلاح بدونی شاید دستش برات سبک باشه گلم...

2738
اره عزیزم باید توکل کنیم به خدا...شما هم برو پیش همون دکتر البته اگه صلاح بدونی شاید دستش برات سبک ب ...

اصلا ازش نپرسیدم والا چون دکترا اونور برا ازمایشی کار کردن میان بیمارستانا دولتی بعد دیگ میرن

عزیزم من نمیدونم ب یائسگی ربط داره یا نه ولی من بشدت پریودم هم اندازش  و هم زمانش کم شده بود و ...

چطوری اسفاده میکنن سیاه دانه رو قبل و بعد پریود؟؟؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
اصلا ازش نپرسیدم والا چون دکترا اونور برا ازمایشی کار کردن میان بیمارستانا دولتی بعد دیگ میرن

حداقل اسمشو بپرس یه جا شاید بشه پیداش کرد...بازم ممنون

شاید تنبلی داری ک پریود نمیشی خواهرمن تنبلی داره پنج شش ماه یه بار پریود میشه

اینو که یائسگی دارم که مطمئنم متاسفانه...دو تا هورمون هست که اگه بالا باشه نشانه یائسگیه مال من خیلی بالاست FSH و lh

2706