2733
2734
عنوان

کسیو دیدید ک زن دوم بگیره بعد از گرفتن اجازه از دادگاه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2979 بازدید | 176 پست
من قبل از عید رفته بود دنبالش ک اجازه بگیره و عدم تمکین منو من رفتم تمکین کردم ولی شوهرم خانوادش نزش ...

واقعا دلم كباب شد برات... ببخشيد كه جز همدردي كاري ازم برنمياد. واقعا فقط يه وكيل حرفه اي بتونه پوست اينها رو بكنه دلت خنك شه يكم

عزیزم زن نداره در واقع وقتی عدم تمکین داره  تو کلا مشکلت رو من نفهمیدم چیه  تو الان عقدی ...

اوهوم من عقد بودم شیش هفت ماه عقد کرده بودیم بعد همسرم رفت و نمیان آشتی میخواد به من فشار بیاره میگه مهریتو ببخش منم نمیتونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واقعا دلم كباب شد برات... ببخشيد كه جز همدردي كاري ازم برنمياد. واقعا فقط يه وكيل حرفه اي بتونه پوست ...

عزیزم برام دعا کن لطفا چند وقت دیگه دادگاهمه دعا کن حق به حق دار برسه نمیدونم اگه منم بد کردم خدا باهام بد بکنه ولی خدا خودش شاهدمه ک من با صداقت بودم همیشه و عیبی نداشتم

ینی کسی اینجوری خوشبخت میشه بره تو زندگی مردی ک زنش چشمش دنبال اون زندگیه

اینا که خوشبخت هستن بعدم وافعا زن اولی خوب بود درست زیاد دعوا داشتن مقصرشم مادر و خواهر دختره بودن اینقذر هی دخالت میکردن تو زندگیشون 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

آره دختر میدن 

همسایمون زنش قهر کرد رفت پسره عدم تمکین گرفت رفت یه دختر خیلی خوشگل تر از زن اولش گرفت الان بعد پنج شش سال زن اولش طلاق نداده زن دومش هم بلافاصله بعد ازدواج باردار شد

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2738
عزیزم برام دعا کن لطفا چند وقت دیگه دادگاهمه دعا کن حق به حق دار برسه نمیدونم اگه منم بد کردم خدا با ...

معلومه كه عيبي نداري عزيزم.. خودتو سرزنش نكن.

حتما دعا ميكنم خدا خودش دستشونو رو كنه

اینا که خوشبخت هستن بعدم وافعا زن اولی خوب بود درست زیاد دعوا داشتن مقصرشم مادر و خواهر دختره بودن ا ...

خب اگه باز تقصیر کار بوده زن اولش ک هیچی ولی من خدا شاهده ک اصلا حرفی ندارم بهش میگم فقط بیاید آشتی کنین تموم بشه اونم خودشو باباش میگن ک نه باید مهریتو ببخشی اگه دوسش داری منم میدونم اینکارو کنم یهو با یه بچه میندازنم بیرون

عزیزم برام دعا کن لطفا چند وقت دیگه دادگاهمه دعا کن حق به حق دار برسه نمیدونم اگه منم بد کردم خدا با ...

عزیزم مهریه تو بذار اجرا ولی بگو میخوام باهاش زندگی کنم رفتی پیش قاضی بگو اقای قاضی من طلاق نمیخوام هر جا هم بخواد میرم باهاش زندگی میکنم اونم اگه واقعا نمیخوادت مجبوره مهریه تو بده بعد طلاقت بده

عزیزم مهریه تو بذار اجرا ولی بگو میخوام باهاش زندگی کنم رفتی پیش قاضی بگو اقای قاضی من طلاق نمیخوام ...

خب اخه لامصب الان دادگاه با یه خونه خیلی سطح پایین و وسایلا کهنه میگه برو زندگی کن خب من نمیتونم اونطوری زندگی کنم اتفاقی اگه برام بیفته چی

مهریم دویست تا سکه بخدا انقدم خوشگلم تو فامیلمون تکم بیستو سه سالمم بیشتر نیس

اخه چرا زن یه بیکار شدی

بنظر من شکایت کن ازش بیکار نشین

مهریتم بذار اجرا اونا کاری ندارن کار داره یا نداره

مهریتو قسط بندی میکنن ماهانه میدن بهت

اخه چرا زن یه بیکار شدی بنظر من شکایت کن ازش بیکار نشین مهریتم بذار اجرا اونا کاری ندارن کار داره ...

اونوقت همه جا میگه مهریشو گذاشته اجرا اجرا نزشتم ک بگم من صداقت دارمو پول نمیخوام خودتو میخوام

2706