2726
عنوان

خیلی این روزا ب فکر بچه دومم

405 بازدید | 57 پست

بچم22 ماهشه از شیر گرفتمش.... من کلا نی نی دوس دارم وضع مالی خیلی خوبی نداریم یعنی باخونه پدر شوهرمم ولی خدا رو شکر میگذرونیم.... الان همش ب فکر نی نی دختر تپلم   چ کنم از سرم بیفته اگه شرایط مالی جور بود دوس داشتم 4 تا بچه داشته باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ی استراحتی بکن بعد

بذار بچه اولتو بزرگ بشه بعد

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

صبر کن يکم بزرگ بشه بعد

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي

هنوز بچت کوچیکه بذار یکی دوسال بعد هم بچه بزرگ بشه هم کرونا بره. احتمالا بچت آرومه که به این زودی از این هوسا کردی

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

بچه رو که همه دوست دارن ولی من تصمیم گرفتم پابزارم رو دلم

مشکل مالی هم نداریم ولی فقط پول نیست که هرگلی میخام بزنم به سر اولی میزنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706