2737
2739

سلام من یه چند وقت پیش رژیم کالری شماری گرفتم خیلی وزن کم کردم ولی الان باز برگشته دوست دارم دوباره رژیم بگیرم ولی اصصصلااااااا اراده ندارم. تا ساعت ۶ عصر هیچی نمیخورم بعدش هر چی دم دستم میاد شروع میکنم به خوردن اصلا دست خودم نیست هرروز میگم از امروز دیگه شروع میکنم ولی نمیشه چیکار کنم بنظرتون

گروه قرمز/قد:۱۶۰- وزن اولیه:۸۸- هدف اول:80-هدف دوم:۷۵-هدف سوم:70-هدف چهارم:۶۴❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون تا ۶نمیخوری دیگه ولعت زیاد میشعزیزم بخور همه چیز ولی کم 

صبحانه تو بخور ناهارم. بخور 

چای و خرما بخور

ذرت بخر پفیلا درست کن چون کم کالریه و سیر میکنه 

اینا تاثیر گذارن 

و شام اصلا برنج نخور

گرسنه بودی خرما و شیر

خرما و چای بخور معده ت پر بشه

۱۷ سالمه ۸۰ کیلو ام قدمم ۱۶۰😐😐

نکن گلم سنی نداری ازالان که باید برات مهم باشه مهم نیست. دوروز دیگه بایه زایمان دیگه واقعا جبرانش سخت میشه. تمام تلاشت و بکن کم کنی

خدا مهربونی کرد و توروسپرد دست خودم  نفسم همیشه کنارم بمون♥🌹♥
2738
۱۷ سالمه ۸۰ کیلو ام قدمم ۱۶۰😐😐

عزیزم مجردی یا متاهل؟؟ ـ من خودم ۱۸ سالمه و یه پسر چهار ماهه دارم و وزنمم ۵۹ کیلو البته تو آخرای بارداریم ۸۲ شده بودم بعد زایمانم فقط با ورزش (نه رژیم ) به ۵۹ رسیدم 

شمام ورزش کن خیلی زود جواب میده

تویه اینستا یه پیج هست به اسم سپیده باربی خیلی غذاهاش متنوع هست و براساس کالری شماری من تویه ۱۰ روز بدون ورزش دو کیلو لاغر کردم همه چیزهم داره و کامله کلی هم میوه و غذاهای خوب داره که میتونین خانوادگی درست کنید و بخورید

عزیزم مجردی یا متاهل؟؟ ـ من خودم ۱۸ سالمه و یه پسر چهار ماهه دارم و وزنمم ۵۹ کیلو البته تو آخرای بار ...

اها نه من مجردم خیلی راحت میتونم وزن کم کنم ولی اراده ندارم اصلا..ورزش رو امتحان نکردم حالا امتحانش میکنم

گروه قرمز/قد:۱۶۰- وزن اولیه:۸۸- هدف اول:80-هدف دوم:۷۵-هدف سوم:70-هدف چهارم:۶۴❤