2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه کوچیک دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 95 پست

بگو هر وقت شما تونستید مثل مردای قدیم باشید ده تا بچه رو بسازید و سه شیفت کار کنید و خرجیشونو بدید و سرتون تو زندگی خودتون باشه و مشکلات اسپرم 😂😂😂 نداشته باشید اونوقت از ما توقع انچنانی داشته باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی حساس نباش کارهاتو اولویت بندی کن اول مهمارو انجام بده بعدم بچه خوابید ب کارات برس موقعی ک بیدار ...

بخاطر همین کرذونا همش خونست یکسره نق میزنه ظرفاتو بشور و خونتو جمع کن و

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2738
فقط میشه بگید چن دفعه ب نینی شیرمیدین چن ساعت ب ساعت؟

هروقت گشنه بشه معمولا دوساعت به دوساعت گاهی وقتا به یک ساعت هم میرسه و الان پسر من بازیگوش شده دو قورت الان میخوره با دو قورت ده دقیقه دیگش

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
آخی چقدر سخت مهم اینه شوهر آدم ،آدمو درک کنه

منم همینجوری بودم ولی شوهرم اهل طعنه زدن نیست میدونست دخترم نمیزاره آخه فوق العاده شیطونه.

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

این یه چیز عادیع همه همینن مردا هم درک نمیکنن منم نمی‌رسم هیشکی نمی‌رسه حالا اگر یکی باشه بچه بگیره کارا رو بکنم یا اون کارا رو بکنه شاید

2706