2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بابام،۱۹۰،داداشام یکی ۱۹۸،یکی ۱۹۶،خودم ۱۷۵ یه بار بابام اومده بود مدرسه بعد دبیرمون ازم پرسید کدو ...

به منم بعضیا الان به شوخی هم میگن بذار چندتا نمونشو بگم مثلا شوهر دوستم بهم گفت دراز دقیقا قبل اینکه صحبتش تموم شه به شوخی و خند زدم که ادم که هنوز شعور نداره بگه بلند نه دراز حق اظهار نظر نداره فقط حق داره بره کلاس اول از اول تربیت شه یا حتی به دوستام با اینکه خیلی هم صمیمی بودن تا گفتن دراز گفتم قد بلند دراز برای راه جادس عزیزه من خیلی با جدید یا حتی بدتر از این که الان کسی نمیتونه بگه دراز و حتی خواهر خودم که سنش پایین یا هر کسی ببینم از کلمه دراز چه برای من چه برای یکی دیگه استفاده میکنن تذکر میدم به جدیت یا شوخی

من قبلا فکر میکردم قدم متوسطه از وقتی اومدم نی نی سایت حس کوتولگی بهم دست داده😅

😂😂حس مشترک 

فقط اینکه من تو خانواده حس خوبی داشتم برا قدم از وفتی بچه های خانواده بزرگشدن این حس از بین رفت مثلا دختر ۱۲ساله هم قد منه خواهر زادم ۱۵سالشه ۱۸۰قدشه😬 خلاصه رفتم تو جرگه قد کوتاها😂😐😐

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2738
عزیزم تا بوده همین بوده قدکوتاها ب بلندا میگن دراز بلندام ب کوتاها میگن‌کوتوله

اره ولی به برخورد خوده ادمم بستگی داره من یه دختر عموی خیلی کوتاه دارم که خیلی دوسش دارمبا اینکه ودش همیشه میگه کوتاهم و اینا من همیشه چیزای دیگشو به رخش میکشم خوشگلیشو و اخلالقشو و هزار تا چیزه دیگش  که یه موقع اعتماد به نفسش از بین نره ولی مادر اون چند بار از نوجونی تا الان منو به شوخی مسخره کرده

من بابام،۱۹۰،داداشام یکی ۱۹۸،یکی ۱۹۶،خودم ۱۷۵ یه بار بابام اومده بود مدرسه بعد دبیرمون ازم پرسید کدو ...

بنظرم قد بلند خوبه که زیبایی محسوب میشه ...هیچوقت بابتش خجالت نکش و ناراحت نباش

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
من قبلا فکر میکردم قدم متوسطه از وقتی اومدم نی نی سایت حس کوتولگی بهم دست داده😅

من که بعضی هاباورنمیکنم اکثرقدزنان ایرانی ۱۶۰ایناهست قد۱۷۰به بالاتوزنهاکم هست

من نمی‌دونم اینها که ماتوخیابون میبینیم پس چی هستند

یک صلوات مهمونم میکنیدبرای خونه دارشدنم  
2706