2733
2734
عنوان

بنظرم همههههههه مردم ایران کرونا میگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 3430 بازدید | 226 پست

واقعا خیلی بیشورن که راحت میرن بازار،عروسی و مجالس ترحیم...آمار افتضاح بالاس اما یک سری نادون نمیخوان باور کنن

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگی کدوم شهر 

چناران

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️
2731
دخترعموی ۲۶ سالم گرفت فوت شد

وای عزیزم .بیماری داشت؟

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2738
من فقط بخاطر بچه هامم یه پسر ۱۰ ماهه دارم،الرژی داره نمیتونه هیچ دارویی بخوره از اسفند تا حالا همش ...

اره عزیزم منم یه دختردوماهه دارم 

خیلی میترسم ورعایت میکنم 

ازفکروخیال این کرونای لعنتی افسردگی گرفتم وحالم خوش نیست

ما خودمون تهران زندگی میکنیم ولی شهرستانمون نزدیک اصفهانه وضعیت سفیده تا الان خداروشکر نشنیدم کسی کر ...

جدی    چ جای اصفهان     پس میگن اصفهان وضع هشدار

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘
تست هم گرفتن ازدخترت؟

بیین ما اواخر بهمن مریض شدیم

من قلب درد 

درد قفسه سینه که اصلا هم سابقه مریضی نداشتم وندارم خداروشکر

تب ولرز

کوفتگی شدید بدن

سرفه خشک که ب استفراغ ختم میشد

بی اشتهایی

یعنی نمیتونستم راه برم هی میگفتم چه کوفتیه این اوایلی بود که زیر بار نمیرفتن که کرونا اومده دختر بزرگمم همین ولی ضعیف تر، بعد دخترکوچیکم گرفت فقط دو روز تب وآبریزش داشت

خلاصه دخترام خوب شدن ولی من یک ماه کش خورد، بعد خواهرزاده ام که پرستاره گرفت تمام علائمش مثل ما خواهر زاده ام بله آزمایش داد اونوقت فهمیدم مام اون کوفته کرونا بوده، 

مادرمم ازمایش داد دایی های من همه مثبت

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
دخترعموی ۲۶ سالم گرفت فوت شد

بدون هیچ بیماری؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706