2726
عنوان

شوهر و كرونا😕

469 بازدید | 51 پست

خانوما

كسايي ك شوهراشون حس ميكنن كرونا گرفتن يا واقعا كرونا گرفتن

چجوري تو خونه كنار همين؟نميترسين؟

من شوهرم حس ميكنه گرفته ميخام يك هفته جدا از هم بخوابيم كنار هم نشينيم ؛تاببينيم جريانش چي ميشه،! اما از لحاظ سلامت همه چيش اوكيه!

تقويتي چي بدم بخوره؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

من رفتم ازمایش تا وقتی جوابش بیاد همسرم رو فرستادم هتل جواب ازمایشم مثبت بود 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر من گرفت خفیفش رو فقط قاشقش رو جدا کرد با لیوانش.بچه هارم نبوسید .اصلا فاصله نگرفت این بشر

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
هتل كه اين ووزها از خونه خطرناكتره؟؟!

نه کجاش خطرناکه رفت سوییت گرفت و بیرونم نمیاد برادرم اومد اینجا بعدشم رفتن سوئیت اختصاصی 

چاره دیگه نداشتم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706