2733
2734

خانما من قشنگترین روزای زندگیمون ک تازه عروس بودم خونه مادرشوهرم حروم شد....تا شش ماه هم با اونا غذا میخوردیم اگه صبح یکم دیر بیدار میشدم از صبحونه خبری نبود ناهارا اگه دلم دوباره غذا میخواست روم نمیشد بگم در اتاقم را قفل میکردم شر میشد تنهایی با شوهرم میرفتیم خرید مادرشو نمیبردیم شر میشد همیشه تو خونه چه تو گرما چه تو سرما با بلوز دامن و روسری بودم متنفرم از اون روزای گند

من‌ میدونستم این ماحراهارو دارم سه ماه موند ب عروسیم جدا شدم

زندگی کردن💟....با کسی که قدرتان را نمیداند و نمیتواند خوبی ها و ارزش هایتان را ببیند👍وفاداری نیست رفیق....حماقت است👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی منم باهاشون تو یه ساختمونم ولی شوهرم میگه یه خونه دیگه بگیرم میگم نمیخوام میخوام همینجا بمونن خیلی دوست دارم که باهاشون زندگی کنم خیلی خوبن همیشه هوامو دارن

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2738

من فقط یکبار خیلی رو دلم موند 

مادرشوهرم اینا شب خونه عموی شوهرم دعوت بودن، تا ما گفتیم شام میخواییم بریم بیرون ،همه رفتن خونه عمو شوهرم، جز مادرشوهرم 

هی میکفت من تنهاتون نمیذارم

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
من‌ میدونستم این ماحراهارو دارم سه ماه موند ب عروسیم جدا شدم

بهتررررین کارو کردی بخدا

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

خونواده شوهر نسل ۶۰ به پایین همیشه افتضاح هست :/

فرق بین *دوست دارم* و *عاشقتم* اینکه تو وقتی یه گلی رو دوسش داری میچینیش، اما وقتی عاشقشی  بهش آب میدی ⁦⁦⁦(~ ̄³ ̄)~⁩⁩ ... #عاشقتم ⁦⁦(๑˙❥˙๑)⁩

منم جدا هستم الان میخوان مجبورم کنن برم اونجا زندگی کنم طبقه بالا شون ولی بمیرم نمیرم حتی اگه شده جدا بشم

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706