2733
2734

ویدیوهای اپارات سایت فرادرس را ببین

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آموزشگاه ها هم همه خوبن... فقط قیمت ها متفاوتن بسته به مکان آموزشگاه وگرنه همه چیزش یکیه و خلاقیت و ...

من هییییچ آشنایی ندارم حتی نمیدونم ازکجا باید شروع کنم،حتی نمیدونم چه دوره ای رو باید شروع کنم،راهنماییم میکنی؟

از کجا شروع کنم؟ چی سرچ کنم؟ اول چه فیلم هایی رو ببینم،ممنون میشم راهنماییم کنی

چه زبانی میخوی یاد بگیری؟

C++ و مطلب را سرچ کن

فرادرس

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2738
سلام غیر حضوری کار کنی بهتره !!!!! برنامه نویسی برای چی میخوای طراحی سایت یا اندروید

سلام من هیچی ازش نمیدونم،اندروید بهتره یا طراحی سایت؟ چرا غیر حضوری؟ غیر حضوری که الکیه به نظر من،آدم تو نت سرچ کنه بهتره،ولی حضوری آدم ناچاره گوش بده

سلام من هیچی ازش نمیدونم،اندروید بهتره یا طراحی سایت؟ چرا غیر حضوری؟ غیر حضوری که الکیه به نظر من،آد ...

اگه هیچی نمیدونی چی باعث شده که به این سمت بیایی ؟؟؟؟

کلاس های فوق العاده ای هستن که غیر حضوری برگزار میشه 

اگه عاشق هر حوزه ای باشی با جون و دل یاد میگیری 

هر کدوم از اینا بازار کار خودشو داره باید ببینی یه کدوم علاقه داری

ای در دل من میل و تمنا همه تو / وندر سـر من مایه سودا همه تو
2706