2733
2734
عنوان

دختر خواهرم دختر خواهرم

2014 بازدید | 52 پست

منو کشته این دختر بس که کمبود داره الان اومده داد و بیداد که خاله تو فقط به فکر پسرتی و فقط بع اون افتخار میکنی و تو خیلی بدی روزی صد بار میگه منم نمیدونم باید چیکارش کنم کم مونده ک دیگه بش می می بدم😐😂😂😂

وا چشه

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
۵ سال

اون فقط ۵ سالشه خاله پنج سااااااال

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

5سالشه 😀من فک کردم بزرگه 

تو این سن حسود میشن دخملا😍

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
۵ سال

پسرخودت چندسالشه

حتما حسودی میکنه 😂😂😂

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706