2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راگو. گوشت چرخکرده مثل مایع ماکارونیه که با پلو میخورن

راگو اسم کجاییشه ..ما همیشه اینو میخوریم ولی نمیدونستم اسمش میشه راگو  

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

برای شام میشه مرغ نمکی بزاری

مرغ رو باید اندازه متوسط انتخاب کنید اگر بزرگ باشه دیرمیپزه وخوب نمیشه.یک کیلو دویست گرم وزنش باشع حداکثر

مرغ رو تمیز کنین پوستش رو درنیارین باهرچی ک دوس دارین مزه دارش کنین نمک وفلفل وآبلیمو پیاز رندهدشده و کمیدسس سفید

بزارید چندساعت بمونه توی مواد

کمی آلو زرشک قشنگ میشوریم باگردو خردشده پیازتفت دادهدقاطی میکنیم مواد روباپیاز یکم تفت بدین بهتره

بعد میریزین داخل شکم مرغ وبانخ میدوزین

مرغ رو داخل ظرف نشکن بزارین مثلا پیتزاخوری فرانسویدیایک قابلمه نیکل،سیب زمینی حلقه کنید بزارین کفش هویجم بزارین دورش مرغ روبزارین روی سیب زمینی ها

کف قابلمه بزرگتری ترجیحانیکل باشه بهتره یک بسته نمک میریزیم ظرف مرغ رو روی نمک میزاریم درقابلمرومیبندیم.۳الی ۴ساعت بعد میپزه.درحین پخت زعفران غلیظ دم کرده روی مرغ بریزین.

سبزی معطر هم میشه همراه با مواد داخل شکم مرغ بکنید

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2738

ناهار؟ساعت ۴...دیگه شام بزار...چ سخته ...من شوهرم دو نیم خونه اس...نهار خوراک مرغ بود ک متوجخ شدم نون نیس سریع کته هم درس کردم...سینه مرع و هویج و گوجه و زردجوبه ونمک وفلفل وسیر وادویه...سیبزمینی خلال هم درس کردم کنار هم..

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

منم از اون وقت لش کرده بودم رو مبل 

ولی الان هم برنج دارم هم مرغ خوشمزه😍😍😍😍

دستورشم یه تیکه بزرگ کره انداختم کف تابه یه پیاز حلقه کردم و هویج حلقه شده سینه مرغ هم چیدم روش 

روی همشونم زعفرون و‌دارچین و نمک فلفل زدم بدون اب و زردچوبه 

دمکنی گذاشتم سرش 

برنج هم دمی کردم 

یه بوووویی راه افتاده 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
برای شام میشه مرغ نمکی بزاری مرغ رو باید اندازه متوسط انتخاب کنید اگر بزرگ باشه دیرمیپزه وخوب نمیشه ...

عالیه من ی بار درست کردم فقط آلو و.. اینارو نزدم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃

اینم دوپیازه دیروز درست کردم عالی و اسون 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2706