2737
2734

یا بورس

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط اینو میدونم ماشین سرمایه حساب نمیشه چون هزارتا بلا ممکنه سرش بیاد از سرقت تا تصادف و ...

بورسم الان بازارش اینجوری شده همه دارن سود میکنن ولی معلوم نیس این وضع تا کی ادامه پیدا کنه و بعد چی بشه ، بورس باید اطلاعات داشت ازش 

اگه پول داری دو سه ماه یا یکم بیشتر بذار وتجارت بگیر نصف بیشتر پولت در میاد(البته هرچی پول بیشتر بذارب سود بیشتری داره)

من وتجارت کم گرفتم

بقیش بقیه سهام ها الان اونا فعلا همش منفی داره میخوره نمیدونم کی مثبت میشه

2738
نرو بورس حرف های دکتر آرمان گوش کن گفته حباب بورس میترکه ...

واقعا؟؟ چون داره خیلی میاد پایین حتی سهم های بنیادی

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰

خانما من تازه میخوام شروع کنم باید چیکار کنمواسه بورس قدم اول چیه ۵۰ تومن پول دارم میخوام بدم کسی از فامیل تو بورس کارکنه که وارده ولی میخوام به اسم خودم باشه قدم اول چیه ممنون میشم جواب بدین

2706