2726
عنوان

مردای نی نی سایت وارد نشن✋🤒

626 بازدید | 65 پست

چرا مردای نی نی سایت اینطوری شدن کافیه یه نظر بدی داخل تاپیک حالا تاپیک اونا هم نه سریع ریپلای میکنن جواب میدن می‌خوان سر حرف رو باز کنه✋🤒

یا چند روز پیش یه ضرب همه درخواست های دوستی رو قبول کردم فکر نمی‌کردم آقا هم باشه اومده کلی حرف زد در مورد خودش😑

پسرای نی نی سایت هم نگم همه دوازده سیزده ساله 😕

نی نی سایته دیگ نی نی سایت بشو نیست😂✋🤒

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

نی نی سایت نی نی سایت جینگیلی نی نی سایت

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط این برخورد تامام

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین

اوففففف، منم از صبح چند عدد رو شست و شو دادم!

تو سايت بارداري عضون تمام وقت هم در مورد اينكه حجاب خانوما كم باشه اونا تحريك ميشن و غيرت مرد مهمه و چه و چه نظر ميدن! 🥵

😂😂😂😂🔨

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
وات 😂😕😂

شعره واس بچه های اینجا گذاشتم سرگرم بشن 

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
همه درخاست هارو قبول کردی؟مگه چندتا درخاست داشتی  چرا هیچکی به من درخواست نمیده😢😭

ده پونزده ها تا دوست دارم

ده تا هم درخواست بود

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2706