2737
2734
عنوان

من دارم روانی میشم به دادم برسید

184 بازدید | 14 پست

دخترم ۸ ماهشه از دیشب ساعت ۳ نصف شب یهو از خواب پرید تا الان یه رییییییز داده گریه میکنه اصلا ساکت نمیشه 😭😭😭😭😭نمیدونم کجاش درد میکنه

نمیدونم چیکار کنم 

چشم سمت راستشم قرمز شده باد کرده

تورو خدا کمکم کنید

شاید چشمش درد میکنه 

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلش دردنمیکنه؟شایدچیزی گزیدتش

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

شایدشکمش دردمیکنه.روغن گلیسیرین باسورنگ بزن مقعدش خوب میشه

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2738
دکتر خوب نمیشناسم دکتر خودش امریکاس

یعنی چی الان دکتر عمومی هم ببری بهتره از این همه زجر بچه اس چشمشه ها 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

من یبار از دکتر پسرم پرسیدم از کجا بفهمم گوش درد داره یا نه

گریه اش مال گوش درد هست یا نه؟ آخه تا یکم بیقراری میکرد اطرافیان میگفتن از گوششه

گفت درد گوش درد انقدر زیاده مثلا نصفه شب با جیغ و گریه بیدار میشه اصلا گریه اش بند نمیاد مجبور میشی ببری بیمارستان همون نصف شب وقت به این نمیرسه فکر کنی گوشش درد میکنه یا نه

حداقل تماس بگیر تلفنی با یه دکتری مشورت کن گناه داره بچه از دیشب تا الان داره گریه میکنه؟🥺

هواــے تو ، هوای دیگریست...
2706