2737
2734

من تك دخترم،دختر خاله و دختر عمو و ... ندارم يا خيلى ازم بزرگترن.

يه خواهر شوهر دارم كه ٧،٨ سال ازم بزرگترِ.بقيه دور و برى ها هم همسن مامانم هستن.

نزديكترين كيان شوهرم و مامانم هستن.دوست صميمى هم كه مدام در ارتباط باشيم ندارم.احساس ميكنم اين همنشينى با خانماى خيلى بزرگتر باعث شده روحيات دخترانه و شاد و شنگولم رو كه هميشه داشتم از دست بدم.

قبل كرونا رفتم باشگاه و واقعا خيلى تو روحيه ام تاثير داشت.همنشينى با چهار نفر همسن و سال خودم.خانماى جوون و دختراى پر انرژى كلى حالم و خوب كردن.

ولى الان كه نميشه رفت باشگاه و بيرون نميدونم چيكار كنم.روحيه ام خيلى خراب شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من باشگاه که میرفتم همه متاهل و بچه دار بودن. خیلی حرف میزدن با هم. من اون گوشه تک و تنها. هر وقتم خواستم حرف بزنم اهمیت نمیدادن. حرف مشترکی هم نداشتم بزنم. بعد میگفتن چرا انقدر ساکتی؟ 

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش
2738
باشگاه میشه رفت با ماسک و دستکش برو 

نه عزيزم اولا كه وزارت بهداشت مدام اعلام ميكنه كه فقط براى كارنو ضرورى بريد بيرون و اگه مثل اسفند ماه قرنطينه نميكنن و نميبندن همه جا رو براى چرخيدن اقتصادِ.

شهر ما هم وضعيت قرمزِ.خيلى ريسكش بالاست

متاسفانه خيلى سخته اعتماد كردن و شناختن كسايى كه هم فرهنگ و هم سطح باشن از نظر فكرى

درسته ولی یکم ک گذشت و شناختین مطرح کنید و قرار بزارید تو مساعل خصوصی ح نزنید

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
من باشگاه که میرفتم همه متاهل و بچه دار بودن. خیلی حرف میزدن با هم. من اون گوشه تک و تنها. هر وقتم خ ...

باشگاهت رو بايد عوض كنى.باشگاه ما پر بود از دختراى جوون خوشگل و خوشتيپ و شاد

حتى ديدنشون به آدم انرژى ميداد چه برسه صحبت و دوستى

نه عزيزم اولا كه وزارت بهداشت مدام اعلام ميكنه كه فقط براى كارنو ضرورى بريد بيرون و اگه مثل اسفند ما ...

این ویروس حالا حالا ها هست با رعایت پروتکل های بهداشتی باید ب زندگیت ادامه بدی

2706