2737
2734

هفته نهمم تموم شده و فردا وقت سونوگرافی دارم . دو هفته پیش هفته هفت رفتم یه جا سونوگرافی گفت زیاد رشد نکرده و قلب نداشت . گفت شاید رشد نکنه . ولی دیگه چیزی نگفت و گفت ببر دکترت بهت میگه چیکار کن . دکتر خودم گفت زود رفتی و دو هفته دیگه برو . با وجود اینکه خیلی ناراحت شدم ولی امیدم به خداست . علائمم هم از دوهفته پیش خیلی بیشتر شده سوزش معده و حالت تهوع و دل ضعفه و بی اشتهایی داغونم کرده . تو رو خدا برام دعا کنید قلبش تشکیل شده باشه و با خبر خوشحالی برگردم خونه . کسی هست مثل من زود رفته باشه و بعدش قلبش تشکیل شده باشه ؟

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم انشاءالله قلبش عین ساعت بتپه

ممنون عزیزم .  

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو ی جا دیگه سونو بده

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
برو ی جا دیگه سونو بده

آره میخوام برم دکتر شاکری که میگن خیلی خوبه . تو رو خدا از ته دلت برام دعا کن   

ای جااااان دلم حتماااا دعا می کنیم  برو صدای قلب جوجوتو گوش بده بیا اینجا خبرشو بهمون بده

ممنون مهربونم . ایشالله   

الهی به حق علی بری سونو با لب خندون برگردی.

از ته دلم برات دعا میکنم.

خودمم از همین ترس دارم زود برم بگن تشکیل نشده فقط استرس بهم وارد شه.۶هفته ام هنوز نرفتم.

تا۸هفته میگن حتما تشکیل میشه.

خدای مهربون شکرت😍
2738
الهی به حق علی بری سونو با لب خندون برگردی. از ته دلم برات دعا میکنم. خودمم از همین ترس دارم زود ب ...

هر کسی یه چیزی میگه . بعضیا بهم میگن از هفته 8 تا 10 تشکیل میشه . خب بعضیا هم زودتر رفتند تشکیل شده . ایشالله با لب خندون برگردم . ممنون عزیزم   

هر کسی یه چیزی میگه . بعضیا بهم میگن از هفته 8 تا 10 تشکیل میشه . خب بعضیا هم زودتر رفتند تشکیل شده ...

اره هرکس یچیزی میگه.فکر میکنم بستگی به زمان لقاح داره و البته سیستم بدن هرکی بابقیه فرق داره.استرس نداشته باس .میدونم سخته ولی هرکاری  ارومت میکنه انجام بده .

تو سونو ساک بارداری خالی بود؟جسم زرد بود؟

خدای مهربون شکرت😍
اره هرکس یچیزی میگه.فکر میکنم بستگی به زمان لقاح داره و البته سیستم بدن هرکی بابقیه فرق داره.استرس ن ...

فکر کنم جسم زرد بود . چطور ؟