2726
صمغ عربی چه فرقی باموم داره

نمیخواد گرمش کنی دردشم کمتره

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂اسمت آیداست؟

اره خیلی اعتماد به نفسم بالا بوده😂😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2728
ببخشید منم گاهی برای دست و پاهام موم میندازم ولی منظور اصلیم زیر بغل و زیر ناف و جای حساس بود خب اون ...

من زیر بغلو با موم عربی و موم خودم میزنم ولی پایین تنه رو مجردم😶خیلی وقت یبار موم میندازم

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
عزیزم جلسه ای چند هزینه میکنی؟چند جلسه اس کلا؟

هشت جلسه هر دوماه ی بار بعدش میشه شیش ماهی ی بار

اینجایی ک من میرم یکم هزینش بالاست چون دستگاهش میگن خیلی جدیده و چون همین یدونه اطراف ماست کل بدن میشه هشتصد اما اکثرا همه جا پونصده بعدشم همه رو باهم نرو تیکه تیکه برو مثلا زیر بغل همه جا هفتاده

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
صمغ نیاز به گرم کردن و پد نداره

آهان ممنون عزیزم ازکجا تهیه کنم

من قبلا موم مینداختم خودم تو خونه، یه مدت تنبلی میکنم بخاطر گرم کردنش و اینا 

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
آهان ممنون عزیزم ازکجا تهیه کنم من قبلا موم مینداختم خودم تو خونه، یه مدت تنبلی میکنم بخاطر گرم کرد ...

از لوازم ارایشی ها و داروخونه ها میشه تهیه کرد 

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
من از لیزر میترسم میگن سرطان میاره

منم میترسم از همون عوارضش

ولی میگن اشعه نیست نوره

اصلا هم به بافت های زیر پوست آسیب نمی زنه 

ولی من میترسم نمیتونم اعتماد کنم

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
2706