2410
2553

ی هشت سالی هست ک با هم دوستیم و خیلی صمیمی بودیم قبلا ولی چند وقتیه از هم دور شدیم اون ی شهر دیگست اما با هم در ارتباطیم امروز روز رفیق بود عکس خودش بتا دوستایه جدیدش و یکی از قدیمی هارو گذاشته استوری اما من ن بعد ک دید من استوریشو دیدم ی فیلم درمورد رفاقت برام فرستاد بنظرتون چی جوابشو بدم ؟؟ تو اینستاش با پیج اصلیش منو فالو نکرده واقعا فازشو نمیفهمم همش هم میگه تو بهترین دوست منی

ولش کن بابااااا

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بلاکش کن این رفیق نمیشه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چقد رو دوست و رفیق حساب باز میکنین😕

آدم با خانواده ی خودشم یوقتایی رابطه اش سرد میشه چه برسه دوست و رفیق اونم راه دورش😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

قید رفاقت صمیمی رو بزنید دوست من مگ نبود فقط وقتایی ک کارم داشت باهام بود 

پدرشوهر خدابیامرزم ی رفیق داشت 40 سال باهم دوست بودن و رفت و آمد داشتن وقتی فوت شد رفیقش رفت پشت سرشم نگاه نکرد تازه الکی اومد گفت پول ازش طلب دارم پولمو بدین چن تا وسایل پدرشوهرم دستش بود برد فروخت هاپولی کرد هرکس رو دیدم از صمیمی ترین رفیقش ضربه خورده 

رفیق آدم خانواده و. همسر😍

2714

منم8 ساله بایکی دوستم خواهرطورا همه میدونن مارفیقیم اینقددروغ میگ بهم سرپسروهمه چیوسانسورشده تعریف میکنه حقیقتشوبعدن میفهمم الانم مطمئنم بایکی رلع ازم قایم میکنه درصورتی ک من واقعاعین خواهرم میدونستمش اولاناراحت میشدم شدید ولی خب الان ب عنمم نیس منم

2706