2726
عنوان

خانما کسی رو ندارم باهاش مشورت کنم

369 بازدید | 46 پست

پسرخالم اومد واسم خواستگاری من قبول نکردم رفت با یه مطلقه ازدواج کرد دختره اونو برد شهر خودشون بعد خالم که این تک پسرو داشت خیلی ناراحت شد بعد رفته به اون یکی خالم گفته همون طور که شیرین پسرمو بدبخت کرد منم اونو بدبخت میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلن چیکار میکنه؟؟؟؟

مگه هر کس با مطلقه ازدواج کنه بدبخته؟

یا بره یه شهر دیگه؟؟

😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊
2728

وا😐

دعا نویس و اینا همه الکیه ناراحت نباش

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
مامانم رفته پیش یه سید گفته بخت دخترتو یه زنی بسته خیلی نگران و ناراحتم

اگه به این چیزا اعتقاد داری بد میشه برات همونی که تو ذهنته میشه اینو بدون هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیس اگه دعای اون خیلی کارساز بود شما اصلا خواستگار نداشتی

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین
مامانم رفته پیش یه سید گفته بخت دخترتو یه زنی بسته خیلی نگران و ناراحتم

بیخیال این چیزا باش، مگه الکیه همه چیز به فرمان خداست

اما برا راحتی دلت که هی استرس نداشته باشی برو همون سید برات دعا بخونه

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

خواسته یا ناخواسته با تاپیک داری دعانویسی و تبلیغ میکنی

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

خب برو به همون سید بگو باز کنه بختتو 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706