2733
2734
😂😂چی گفتی حالا؟

کراشم بود 💔

بهش گفتم سلام و اینا

حسم نسبت بهش گفتم 

میخواستم فقط بفهمم کسی تو زندگیش هست یانه رابطه دوستی نمیخواستم

ولی متاسفانه چیزی دست گیرم نشد

ولی اصلن پشیمون نیستم چون اگه الان نمیگفتم چندوقت دیگه میگفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید باورت نشه من یه دوستی داشتم هر چی واسش تعریف میکردم بلا استثنا یا استیکر 😂اینو میفرستاد یا میگ ...

دقیقا منم سر همینا قهر میکنم با دوست صمیمیم بعد میاد آشتی نمیزاره ب قطع رابطه برسه 🤣🤣

2731
شاید باورت نشه من یه دوستی داشتم هر چی واسش تعریف میکردم بلا استثنا یا استیکر 😂اینو میفرستاد یا میگ ...

وای منم یکیو داشتم عین دوست شما 

همش 😂 یا 😑 میفرستاد 

اسمش هم زهرا بود 

درددل میکردم پوکر میفرستاد 

آخرش دیگه پیام ندادم کلا حذفش کردم

2738
کراشم بود 💔 بهش گفتم سلام و اینا حسم نسبت بهش گفتم  میخواستم فقط بفهمم کسی تو زندگیش هست یا ...

والا آهان خب خوبه که گفته مننننننه طفلک بیچاره واسه اوووولین بار بعد از 19 سااال سینگل بودن از یکی خوشم اومد بهش گفتم انقد دعوا و تحقیرم کرد بهم گفت بی جنبه بعدم رفت تا 7 ماه گریه میکردم😒😑تازه الان خوب شدم یکم

هنوزم ته دلم میخواد بهش پیام بدم  ولی نمیدونم چی بگم  کاش یکم استقبال میکرد ازمن  ...

یه حس بدیه هرچقدر بیشتر بری دنبالش بیشتر ازت فرار میکنه همه همینن پسرا بیشتر اینطورین

دیدی برای رسیدن دختری خودشونو میکشن همینکه بهش رسیدن دیگه براشون مثل سابق نیست 

چ برسه ب اینکه از اولم دلشون باهاش نباشه بنظرم اگه میتونی فراموشش کن بی محلی کن شاید جواب داد 

یه حس بدیه هرچقدر بیشتر بری دنبالش بیشتر ازت فرار میکنه همه همینن پسرا بیشتر اینطورین دیدی برای رسی ...

روانشناس میگفت تو کشور ما فرهنگش ندارن پسرا

نباید بهشون ابرازعلاقه کنی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
2706