2737
2734
عنوان

یعنی من باردارم؟؟

660 بازدید | 112 پست

خانم ها

عقب افتادگی‌پریود رو‌از کی باید حساب کنم؟

من هرماه ۳-۴روز جلو‌میندازم

ماه پیش ۲۷ام شدم

این ماه هنوز نشدم

هیییچ علائمی هم ندارم

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....

بیبی چک بزن

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😭😭😭😭😭😭😭منو بگو منو بگو 

اخرین پری ۱۲ اردیبهشت بوده،سوزنم زدم،رازیانه ام خوردم،زرشک وایی دیگ دارم روانی میشم

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
2738
منم این ماه بر خلاف ماهای قبل اصلا یدونه علائمم نداشتم و باردار بودم😍

وااای خیلی مبارک

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....

منم دیشب بیبی چک زدم اولی ک کلا خراب بود هیچ هاله ای نیفتاد دومیم هاله خیلی خیلی کمرنگ افتاد اون هاله تی هم کمرنگ بود نمیدونم اونم خراب بود یا نه امروزم ازمایش خون دادم میگه اخر هفته دیگه جوابش حاضر میشه

منم دیشب بیبی چک زدم اولی ک کلا خراب بود هیچ هاله ای نیفتاد دومیم هاله خیلی خیلی کمرنگ افتاد اون هال ...

آزمایش بتا رو که چند ساعته میدن

یک دوست داشتم میگفت من هرماه جلو میندازم چند روز بهش گفتم‌چطوری حساب میکنی ؟ گفت مثلا یک ماه بیستم شدم ماه بعد هفدهم چهاردهم🤔🤔🤔🤔

فککر میکرد هر چندم ماه که شده ماه بعد هم باید همون روز بشه . در حالیکه سیکلاش مرتب بوده و اشتباه محاسباتی داشته.

شما معمولا سیکل هات چند روزه ؟

منم دیشب بیبی چک زدم اولی ک کلا خراب بود هیچ هاله ای نیفتاد دومیم هاله خیلی خیلی کمرنگ افتاد اون هال ...

عکس بزار ببینم.

چرا انقدر دیر جواب میدن؟

من صبح از دادم بعدازظهر ساعت 3 اماده بود.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2706