2410
2553
عنوان

دیگه آرزوی طلا داشتن رو باید به گور ببرم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 131 پست
اون دوتا پاساژ خرداد و اردیبهشت کل طلای عمده کشور میفروشن  ولی جاهای دیگه ازونجا بدتره هرجا رف ...

ی سر ب شاه عبداعظیم بزن...طلاهای منصفانه ای داره...

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخیر اون اگه عملکردش بد بود نمیرفت تسویه کنه. خواهرم کثافته 

خب باشه آروم باش

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2456

اووووه بیخیال بابا الان ی سرویس نقره هایی اومده صدبرابر طلا قشنگتر

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

عزیزمن‌چرو اینقدر خودت و اذیت میکنیم ‌ اگه‌میدونستیم   طلا گرون میشه که میرفتیم وام‌میگرفتیم‌میدادیم طلا  بخدا اینقدر ارزش نداره که بخوای حرص بخوری   من‌خودم‌ ۷۲گرم‌النگو زمانی‌که ۶۸۰بود فروختم   دادم‌به زخم‌زندگیم    والا تازهویه ادم‌ضعیفی بود  خونشون گاز کشی نبود  طلا که ۴۶۰بود پول دستم‌نبود   گردنبندم   و فروختم دادم‌خونشون و گاز کشیدن واسه اینکه خجالت نکشن گفتم   یه  آدم‌ خیری  کمک کرده  بابا بیخیال طلا شو تن خودت و خانوادت سالم‌باش  که از هر‌چیزی‌مهمتر هستش

2714
بازار یا پاساژ خاصی داره؟ اسمشو میگی بهم

ببین ی پاساژ مهدی هست دور میدون اونجا خیلی گرون فروشن اصلا اونجا نرو مث بازار سرت کلاه میذارم ولی همین ک وارد خیابون حرم میشی طلا فروشی های هستن یا ی پاساژ داره تو همون خیابون حرم اسمش قائم هست اونجا کلا طلا فروشیه...آدم های منصفی هم هستن خدایی

ی طلا فروشی تک هم نرسیده ب میدون هست اونجا جواهری نشاط اسمشه من مامانم از اون خرید میکنه قسطی آدم خیلی خوبیه مغازش رو ب روی ایستگاه تاکسی هاس 

بیا اینجا هم ی سر بزن 

دیگه یارو پس نداد یه وامی داشتیم تحت فشار بودیم اونو تسویه کردیم😭

خوب بد نشد براتون که وام خودتون رو تسویه کردید ، فرقی نکرد که ، انشالله میخرید بیشتر از قبلی ها رو هم میخرید

سلام😊 
2706