2726
عنوان

دیگه آرزوی طلا داشتن رو باید به گور ببرم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2180 بازدید | 131 پست
دارم میمیرم از غصههههه

ول کن بابا 

مریض بشی خدای نکرده طلا به چه دردت میخوره آخه

خواهرم خوبه عیب نداره همدمه،قدرهمدیگه رو بدونید  

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اجرت هر چیزی فرق داره.سرویس و حلقه اجرت بالاتری نسبت به النگو دارن.یک و پونصد برای سرویس خیلیم دور ا ...

عزیزم میخوان حلقه بخرن ن ک سرویس برلیان

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
خب به خواهرت چه ربطی داره این وسط اون ضامن بوده شما باید پولتونو تسویه میکردین بلاخره چه انتظارایی د ...

اگه دندون طمعش رو میکنی که از ما تیغ نزنه اون اتفاق نمی اعتاد ما رفتیم تسویه کنیم رفت چک رو برگشت زد😐😐😐😐

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2728
سود و مالیات و اجرتشو حساب نکردی طلا الان گرمی ۱تومنه😅

منم میگم ی تومن تا ۱۱۰۰میگه ۱۵۰۰هس

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
من که حلقم 3 گرم هس نشکسته پارسال 1 میلیون 700 خریدم 

نمیشکنه ک من ۴گرم رو ۹۰۰خریدم سال ۹۷😅

من چرا انقدر بدبختم😭😭😭چرا هیچی از خودم ندارم😭😭😭

عزیزم هیشکی فکر نمیکرد شرایط اینجوری بشه.طلا که نون شب نیس تنت سالم باشه.منم یخورده پس انداز  داشتم میخاسم طلایی که برای چک شوهرم فروختمو دوباره بخرم یهو رف بالا.مهم نیس.نمیتونیم خودمون بکشیم ک.گرونی برای همه هس.خدا خیربده شوهرتو که بازم میگه میخرم.ماکه اصلا هیچی نمیگن

خودت طلاهاتو فروختی زدی ب زخم زندگیت حالا اینطوری ام‌نگو خواهرته مگه دادی دس اون 

اون باعثش شد طمع اون باعثش شد یه عقده ای به تمااااام معناست فیلم عروسیمو نگاه میکنم دددددق میکنم.

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
من چرا انقدر بدبختم😭😭😭چرا هیچی از خودم ندارم😭😭😭

خوبه مثل من داشتی و ازت میگرفتن

بخدا بد بخت تر از من تو دنیا وجود ننداره هم کار میکنم هم پول میدم تازه همیشه خدا طلب کار هم هستن

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
اون باعثش شد طمع اون باعثش شد یه عقده ای به تمااااام معناست فیلم عروسیمو نگاه میکنم دددددق میکنم.

خب ول کن حالا هرس نخور 

من که حلقم 3 گرم هس نشکسته پارسال 1 میلیون 700 خریدم 

والا من رفتم پاساژ خرداد بازار نشون خریدم پنج گرم بود دست میزنی حس میکنم الان میشکنه خیلی بی جونه بعد همه اونجا طلا فروشیه همشون قیمتا همین هفت تومنیش که دیگه نمیشد نگاه کنی انقدر نازک بود مردونه سنگین ترم میشه گرون میشه ی چیز معمولی معمولی 9میشه

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
نمیشکنه ک من ۴گرم رو ۹۰۰خریدم سال ۹۷😅

آره بابا مگه با حلقه میخای کشتی بگیری بیشتر میرن دنبال پوز دادن که گرم بالا میگیرن شوهرمم حلقه ش 3 گرم منم 3 گرم الان که یک مدت حلقه م درآوردم 

اگه دندون طمعش رو میکنی که از ما تیغ نزنه اون اتفاق نمی اعتاد ما رفتیم تسویه کنیم رفت چک رو برگشت زد ...

والا آخرش نفهمیدیم پول طلاهات به باد رفت ، باهاش بدهی تسویه کردی، شوهرت رفته سرمایه گذاری کرده و سود کرده یا خواهرت خورده😐

اگه سود کردین باهاش پس برو خداروشکر کن مهم اینه که پولشون به باد نرفته باشه 😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
والا من رفتم پاساژ خرداد بازار نشون خریدم پنج گرم بود دست میزنی حس میکنم الان میشکنه خیلی بی جونه بع ...

۱۵خرداد نرو خب اگر دستت خالیه بخدا اونجا طلارو‌میکنن تو‌پاچه ادم

ول کن بابا  مریض بشی خدای نکرده طلا به چه دردت میخوره آخه خواهرم خوبه عیب نداره همدمه،قدرهمدی ...

ریدم دهنش....

مامانمم اون کشت واسه مامانم یه گردنبند کادو خریده بود مامانم رفت فروخت یخچال خرید مامانمو کشوند دادگاه که من کادو ندادم به این امانت دادم نگه داره برام دزدی کرده از من مادرم... مامانمم مرد از غصه دق کرررررد 

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706