2733
2734
عنوان

درد چشم

92 بازدید | 10 پست

یه خط چشم دیروز هدیع گرفتم عصر زدم به چشمام حالا یه چشم‌ ورم کرده و دردمیکنه با چای شستشو دادم پماد چشمی هم زدم تجربه مشابه ندارین

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

خط چشم رو تو چشمت که نکشیدی؟ حساسیت داشتی بهش، با شامپو بچه بشور چشمتو، فعلا اصلا آرایش نکن، اگه بهتر نشد به پزشک مراجعه کن

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
خط چشم رو تو چشمت که نکشیدی؟ حساسیت داشتی بهش، با شامپو بچه بشور چشمتو، فعلا اصلا آرایش نکن، اگه بهت ...

نه روی پلکم زدم با شامپو بچه‌شستم پمادچشمی هم داروخانه داد گفت بزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حساسیت داری بهش  ممکن هم هست موادش بی کیفیت بوده باشن عمارض داده برندشو میتونم بپرسم؟ حتمن ب ...

فلورما

فلورما

پلمپ بود؟ اگه فیک نباشه و موادشم کیفیتش خوب باشن و حساسیت نداشته باشی 

فقط یه علت میمونه یکی قبل تو استفاده اش کرده میکروب واردش شده حالا تو استفاده کردی واست ایجاد مشکل کرده

حتمن برو چشم پزشک 

تلفنی وقت بگیر کلازم نباشه تو صف واستی، وقتی هم ک میگیری واسه اخر وقت یا اول وقت باشن ک مطب خلوت باشه 

نه روی پلکم زدم با شامپو بچه‌شستم پمادچشمی هم داروخانه داد گفت بزن 

آخه دیدم تو اینستاگرام نشون می ده طرف می کشه تو چشمش پلک می زنه میره رو پلک پایینی اونجوری آدم کور میشه که! گفتم شاید تو هم اونجوری کشیده باشی. پلکت خیلی ورم داره؟ اگه کمه می تونی شامپو آیسول یا آرگوسول هم بزنی، این دو تا مخصوص چشم هستن و ضد حساسیت و... من خودم استفاده می کنم گاهی، البته نسبتا گرونن. قطره ضد حساسیت یا آنتی بیوتیک می تونم بهت معرفی کنم بریزی البته یک مقدار طول می کشه تا چشمت خوب شه. کلا بری دکتر بهتره پماد چی بهت داده؟ 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
آخه دیدم تو اینستاگرام نشون می ده طرف می کشه تو چشمش پلک می زنه میره رو پلک پایینی اونجوری آدم کور م ...

پماد استریل چشمی پلک بالام‌درد داره

2738
پلمپ بود؟ اگه فیک نباشه و موادشم کیفیتش خوب باشن و حساسیت نداشته باشی  فقط یه علت میمونه یکی ق ...

رفتم داروخانه چشممو به دکترش نشون دادم پماد داد 

رفتم داروخانه چشممو به دکترش نشون دادم پماد داد 

عزیزم شخصی که تو داروخونه هس پزشک نیس داروساز هس! درسته اطلاعاتش به سبب تحصیلاتش از فرد عادی بیشتره ولی در حدذیه پزشک خصوصن متخصص نیس 

عزیزم شخصی که تو داروخونه هس پزشک نیس داروساز هس! درسته اطلاعاتش به سبب تحصیلاتش از فرد عادی بیشتره ...

خودم میدونم والا در ضمن ایشونم متخصص رشته ی خودشه چشم پزشک هم والا هر یکشنبه میاد مطبش