2737
2739

من حامله ام،ماه دومم،مردم از حالت تهوع،هیچی نمیتونم بخورم،دهنم طعم و مزه ی بدی داره،چی حالمو بهتر میکنه؟تو رو خدا اگ راهکاری دارین بگین،با این وضع بچم چیزیش نشه😢

مواظب حرف هاتون باشین!!!!😐حرف هاتون تا صبح یه نفرو بیدار نگه میداره.....🤦‍♀️🥀

بچه از بدن خودت تعذیه میکنه کاری ب غذا خوردن یا نخوردنت نداره بعد از ۳ ماه خوب میشی

اینک حالت تهوع داری خیلی نشونه خوبیه ک

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه از بدن خودت تعذیه میکنه کاری ب غذا خوردن یا نخوردنت نداره بعد از ۳ ماه خوب میشی اینک حالت تهوع ...

چشام سیاهی میره،خیلی حالم بده

چشام سیاهی میره،خیلی حالم بده

پس با دکترت مشورت کن شاید سرم یا قرصی بده ک حالت تهوعتو کم کنه 

ولی من شنیدم سیرابی خیلی خوبه خاهرمم میخورد تهوعش کم میشد

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

عزیزدلم من تا ۵ ماه اینجوری بودم که وزن کردم از ۷۰ رسیدم ۶۴ دکترم گفت اگه همینجوری ادامه پیدا کنه دستور بستری شدن میدم که از ماه پنجم بهتر شدم و فقط  دو سه مدل غذا میخوردم .نی نی هیچی نمیشه چون از بدنت تغذیه میکنه 

2738
قرص ویتامین ب۶ قرص دمیترون من اینارو میخورم خیییلی بهتر شدم

دمیترون اصلا جواب نمیده میخورمش

[QUOTE=145960458]پس با دکترت مشورت کن شاید سرم یا قرصی بده ک حالت تهوعتو کم کنه  ولی من شنیدم سیرابی خیلی خوبه ...[/QUOTقرص دمیترون داده ک اصلا جواب نمیده

شما تهرانی؟ غربالگری کجا میخوای بری؟ من تاپیک زدم یه جای خوب معرفی کنن بهم دو نفر فقط جواب دادن!

ن گلم تهران نیستم

عزیزم چای زنجبیل بخور خیلی بهتر میشی ولی اول از دکترت اجازه بگیر من امتحان کردم خوب شدم

زندگی آب در دستان ما  🌧️💧                                         و                                                                   زندگی ما در دستان آب است🌧️💧
واقعا! به دکترت بگو قوی ترینو برات بنویسه

بخدا دارم میمیرم،حتی نمیتونم یه لیوان آبیموه بخورم

2706