2737
2734
عنوان

بچه ها شستمش تا حدودی

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 132 پست
نه خانواده ازادی دارم

خوب الان دردت خیلی ببخشید بی شوهریه ؟ دردت چیه دختر سریو که درد نمیکنه دستمال نمیبندن فکر نکن بعد عروسی درست میشه نخیر از این خبرا نیستاااا فردا شد شوهرت حامله شدی باید به هارو آدم رو بندازی بیا منو ببر سونو فلان بسار 

چون خودم کشیدم میدونم خیلی سخته ببخشید باهات تند حرف زدم ولی به خودت بیا تو قراره اگه انتخابش کنی یه عمر باهاش زندگی کنی پس خواهشاً درست تصمیم بگیر یا ادمش کن یا کات

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب الان دردت خیلی ببخشید بی شوهریه ؟ دردت چیه دختر سریو که درد نمیکنه دستمال نمیبندن فکر نکن بعد عر ...

بخدا اصلا الانم که تو دوستی هستیم برام خرج نمیکنه 

خانواده خودم نسبت به اون پولدار تره.اون روز گفتم دندان پزشکی برم گفت خودم میبرمت گفتم خو بی زحمت حساب کن گفت مگه علف خرسه من از این خرجا میکردم وضعم نبود

عوض نشید تعویض میشید
2728

ایشون بیست سال هم از دوستیش باشما گذشته باشه حق نداره امر و نهی کنه، تا تکونی میخوری بهش گزارش نده، چطور میخوای با ایشون زندگی کنی؟! البته اگه ازدواجی هستین! زندانی ایشون خواهید بود تا همیشه، 

البته الان یسری میان میگن ما هم دوستی ایطور بودیم یهو بعد ازدواج خارجی شد آزاد آزادیم! اینا همه ش حرف هست.

#رابطه_های_سمی

خودتو نجات بده.

از دل بابات هم درار واقعا گناه داره.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ایشون بیست سال هم از دوستیش باشما گذشته باشه حق نداره امر و نهی کنه، تا تکونی میخوری بهش گزارش نده، ...

ولا دو جلسه زنگ زدم مشاوره این جوری جوابش دادم وگرنه قبلا میگفتم چشم

عوض نشید تعویض میشید
میام به خانوادت میگم  میاد دانشگام  اموزشگاه زبان  هر جا برم میاد ابرو ریزی میکنه

خوب به خانوادت بگه مگه نمیگی که خانوادهه آزادی هستی خودت زودتر به  خونوادت بگو

آرامم کن خدا...تنها تو آرام کننده ای..تنها تو صبر دهنده ای...از حکمتت چیزی نمیدانم...تغییر ده حالم را به بهترین حال..دلتنگ  دخترم هستم که  فقط دو روز مال من بود و سهم خاک شد.🖤😭
میام به خانوادت میگم  میاد دانشگام  اموزشگاه زبان  هر جا برم میاد ابرو ریزی میکنه

کم کم بی محلش کن، کمتر باهاش صحبت کن ،بعد ولش کن

یهو ولش نکن که دردسر بشه واست.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738
خوب به خانوادت بگه مگه نمیگی که خانوادهه آزادی هستی خودت زودتر به  خونوادت بگو

اخه یه بار اومد بخشیدن گفتن باهاش نحرفم از رو نرفتم 

عوض نشید تعویض میشید

😶😶🙄🙄🙄ما از شوهرامون اجازه نمیگیریم دوس پسر سگ‌کی باشه اول اجازه نده دوم حرف زیادی هم بزنه 

وقتی پدرت گفته و اجازه داده چرا از اون اجازه گرفتی؟؟چیکارته مگه؟؟بزرگت کرده یا خرجیتو میده ک انقد روش زیاده 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
ولا دو جلسه زنگ زدم مشاوره این جوری جوابش دادم وگرنه قبلا میگفتم چشم

خوبه خداروشکر خودت متوجه شدی این شرایط عادی نیست،تلاشتو بیشتر کن حساب کار دستش بیاد.،از هیچ تهدیدی هم نترس، اتفاقا بخواد آبرو ریزی کنه یه شکایت کنی پوستشو کندن ،اون موقع اون به التماس و خواهش میوفته.

2706