2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ترو خدااا برا بچه کوچیک حیوون خونگی نگیرین اگ خیلی بچت کوچیکه نگیر خرگوش کوچیک بگیر اگ بچت بزرگه توا ...

خرگوش مثل گربه که دستشویی رو میشناسه خودش میره  

آیا خرگوش هم اینطوریه خودش میره  دستشویی یا باید بزاریم تو دسشویی؟

2456
من شنیده بودم همستر بو میگیره اما خوکچه کمتره    بازم بستگی به مراقبت و تمیز کردن داره اما ...

من به لطف داداشم تو خونم باغ وحش را انداخته بودیم تجربه هر حیوانی به جز پرندگان رو دارم 

همستر کافیه زیر پاش خاک اره باشه و هر هفته عوض بشه 

میتونین از پت شاپ ها خاک اره معطر بگیرین که اصلاا بو نده

ولی در کل سلیقه شخصیه خوب فکر کنین مسئولیتش سنگینه 

2714
به نظرت وابستگی میارم  چیزی بگیرم یا نه ؟  

اره من الان دوتا عروس دارم قبلا ی مینا داشتم 6 سال بود مرد دیگ سخته خاکش کردم خودم 😔 ولی بنظر من ی دونه کوتوله بگیر خوبه خیلی شیطونن ولی بشرطی ی دونه بگیر ک باهاش بازی کنی وقت بزاری براش  وگرن جفت بگیر ی چیزی ولی در موردش تحقیق کن حتما چون رو خوراکشون حساسن طوطیا کلا  حیوونا 

R&A
حرفتون کاملا درسته   خوکچه هم داشتین ؟  

بله خوکچه هم داشتم اگه بخواین حیون اذیت نشه باید قفس نگهداریش بزرگ باشه چون اگه کوچیک باشه زیاد نمیتونه تحرک کنه و بعدا باعث بوجود اومدن مشکلاتی میشه خیلی هم پشمالو هستن باید موهاشو شونه کنین و تمیز نگهدارین بعدم زیاد فرقی با همستر ندارن 

اره من الان دوتا عروس دارم قبلا ی مینا داشتم 6 سال بود مرد دیگ سخته خاکش کردم خودم 😔 ولی بنظر من ی ...

متاسفم واسه مینات   سخته    خودم عروسم مرد تا دو هفته شب و روز مدام گریه میکردم بعد اون هر وقت یادش میفتم اعصابم خورد میشه 

من یه همستر داشتم اصلا تکون نمیخورد اصلا خیلیم چاق بود بعد یه روز گذاشتمش بالکن تو باکس خودشم بود که ...

خودکشی کرده 🤦🏼‍♀️

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

کلا سعی کنین حیونی که به خونه میارین مخصوصا حیوانات پشمالو مریضی چیزی نداشته باشن بد ترینش قارچ حلقوی پوستی هست که به انسانم سرایت داره 

سعی کنین از دامپزشک بخرین تا بازار ازاد

2706