2737
2734
عنوان

خانم‌هایی ک بالای سی ازدواج کردین

289 بازدید | 26 پست

بچه آوردید یا فک کردید دیره دیگه

دو هفته دیگه میرم خونه خودم بعد ۳۴ سال مجردی از اینکه قراره برای همیشه از خونه پدریم برم شدیدا ناراحتم

گاهی فک میکنم اصلا توان تحمل زندگی متاهلی رو هم ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم با مامانم در مورد همین صحبت میکردم گفتم اخه چجوری ازدواج کنم وقتی ۳۰سال کنار تو بودم چجور تحمل کنم دوریتو منو مامانم رو یه تخت میخوابیم کنار هم همیشه نه ولی گاهی ... قبلا برا چند روز از مامانم دور میشدم معده درد میگرفتم تازگی عادی شده برام ولی مامانم از صبح بره بیرون من ۱۰بار زنگ‌میزنم دیگهدشاکی میشه ...ولی خب دوسم دارم ازدواج کنم ولی دوری از مامانم سختمه... البته فعلا ک خبری نیست کلی میگم متولد ۶۸هستم

2738

فامیل ما ۳۷ سالگی بچه اورده و دومی و سومی رو هم قرار بیاره 

مامان من هم ۳۷ سالگی اورد 

یکی از اشناهامونم ۴۵ ساله هست بارداره

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
منم با مامانم در مورد همین صحبت میکردم گفتم اخه چجوری ازدواج کنم وقتی ۳۰سال کنار تو بودم چجور تحمل ک ...

متاسفانه این حجم از وابستگی هم خوب نیس

ما باید ۱۸ سالگی مستقل میشدیم ولی نشدیم 

من متولد ۶۵ ام

فک کن برا من سخته دور شدن از خونه پدری🤪

چطوری می‌خواد بزرگش کنه بچه هم مادر جوون می‌خواد 

اتفاقا ماها قدر بجه هامونو ندونستیم ولی خانم های سن بالا همیشه اونقدر بچه هاشون خوب بزرگ میکنن من خیلی دقت کردم

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
2706