2726
عنوان

سوال مادرشوهری

140 بازدید | 11 پست

خانوما من با خانواده شوهرم توی یه ساختمونیم چند وقت پیش به مدت ۳ هفته باهاشون سر و سنگینبودم حتی دعوت میکردندهم رد میکردیم  و نمیرفتیم

تااینکه پدرشوهرم اومد و پرسید قضیه رو و من مفصل کارا و حرفای مادرشوارمو گفتم اونم چندبار اومدو رفت و حرف اورد   برد کرد اخر که مادرشوهرم اومد و گفت من منظوری ندارم و خود پدرشوهرم عذرخواهی کرد

اصل و اوصول حرفمون دخالتهای بیجای مادرشوهرم که شامل زندگیمون و همینطور بچه امو چی بپوشونمش و چی بدم بهش 

و همینطور توی حرفاش کنایه به خانواده ام بود

حالا من اشتی کردم دوباره نرم نرم کاراش شروع شده حتی اگه از روی عادت باشه من چیکار کنم که هم باهاشون دوست باشم هم از خو  مادرشوهرم بگیر تا خواهر شوهرام جرات نکنند که توی کارای بچه امو و خودمون حرفی بزنند

ی چیزی ک هست هروز و به مدت چند ساعت توی روز ۳ الی۴ دفعه بچه امو میبرند خونشون بازی کنند و... منم فرصت استراحت و تمیزی و پخت و پز پیدا میکنم بااین مشکل ندارم ولی همین اومد و رفتشون هست که باعث میشه میبینمشون وگرنه دلم میخاست مث همسایه و غریبه باشیم 

م

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
اسی جون ببخشید تاپیکای من خار داره هیچکس نمیاد اجازه میدی سوالمو بپرسم؟؟؟

بپرس عزیزم شاید فرجی شد برات

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسی میدونه واسه سنگ کلیه بارداری چی خوبه؟؟؟چیزای جدید بگید عامیانه ها رو میدونم مثل هندونه خیار دلست ...

من اب ترب سیاه شنیدم چند نفرم دیدم خوردند و تاثیر خیلی بالایی داره

منم مادر شوهر ندارم اما دوتا خواهر شوهر مجرد هم سن مامانم دارم یعنی دوتا مادر شوهر😁

خلاصه خیلی تو کارای بچه مداخله میکنن من هنوز بچه اولم رو باردارم اما خواهرم که زایمان کرده بود یه روز اومد خونمون همش میومدن میگفتن اینکارو کن اونکار غلطه منم میخوام یکم باهاشون سر سنگین بشم تا منو اذیت نکنن گرچه حاملگیم باعث شده یکم زبونم روشون دراز بشه قبلا خیلی ساکت بودم جلوشون

هرچه هستم خدایم داند...

منم دقیقا شرایط شماست

گوش نده.گفت فلان لباسو بپوشون نپوشون.دقیقا من تازگی دارم همینکارومیکنم.حتی جشن میریم میگه فلان لباسو تنش کن

براجشن زایمان جاریم روز تولد پسرم رفته لباس خریده کادوداده بعدم گفته روز جشن بپوشون بهش

اما من اصلا قرار نیست پسرموببرم چه برسه لباس بپوشونم‌تواین کرونا.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

خوب دختر خوب بچتو نده ببرن،بزار پیش خودت باشه،بعدشم تو هم سرسنگین باش،باهاشون صمیمی نشو،اگه نظری دادن درمورد زندگیت یا خواستن حرف بزنن بگو عزیزم هروقت زاییدی خودت درست رفتار کن،حتما مث من انقد بهشون رو دادی به خودشون اجازه دخالت دادن،اصلا در مورد زندگیت باهاشون حرف نزن بزار کارات سکرت باشه،تو کف زندگیت باشن از فضولی بمیرن

تو بارداری؟؟؟؟

ن گلم من دیدم خوبه و صد درصد جواب میده ولی بپرس توی بارداری چجوریه من اینو نمیدونم