2726
عنوان

بدترین سوتی ک جلو کسی دادید

427 بازدید | 17 پست

ی بار با شوهرم رفته بودیم بیرون کلی وسیله خریدیم صندلی عقب پر بود بعد شوهرم گفت زنگ بزنم ب برادرش ک اونم با خودمون ببریم حالا منم شروع کردم ب غر زدن ک او بیا  من باید برم عقب بشینم جا نیست باید له بشم جرات نداریم بریم بیرون همش یکی بامون میاد حالا ک گوشیو میبینم اصلا نمیدونم کی دستم خورده ب شمارش اونم همه حرفامو شنیده بود

چن دیقه بعد خودش زنگ زد گفت ک کار دارم بعدا خودم میام.ب روم نیورد ولی آب شدم جرات رودر رو شدن باش نداشتم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عروسی پسر دایم بود بعد ب عروس گفتم چه خواهر شوهر های عفریته ای داری خدا بداد برسه میخورنت  بعد برگشتم دیدم پشت سرم سه تاشون دارن لباس عوض میکنن  هول شدم گفت عه شمام ک اینجاین 😄😄😄😂😂😂

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

منم یبار تو مهمونی غداشون مرغ بود شوهرم رون دوست داره من سینه...شوهرم مثل همیشه سهم خودشو خورد شروع کرد به خوردن سهم من منم بلند گفتم تو چرا همیشه باید سینه ی منو بخوری😂😂😂😂😂😂😂😂

هرچه هستم خدایم داند...
اومدم عطسه کنم گو.زیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
منم یبار تو مهمونی غداشون مرغ بود شوهرم رون دوست داره من سینه...شوهرم مثل همیشه سهم خودشو خورد شروع ...

😂😂😂😂😂کسی هم شنید

اومدم عطسه کنم گو.زیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بدنت اسکرین شات گرفته😂

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2706