2733
2734
عنوان

زن شاهرخ استخری

436 بازدید | 15 پست

میدونستین وقتی بچه بودن رفتن خارج و بیست سال مقیم اوونجا بوده و از ۱۶ سالگی کار میکرده

حتی یبار شاهرخ یادمه تو مصاحبش گفت همسرم نو رستوران و هتل کار میکرده حتی کار خدماتی ، و من اصلا دنبال مادیات و دخترای امروزی بی هنر نبودم 

حالا چرا اینو مطرح کردم چون واقعا جو ایران بده ، دختری که تو سن نوجوانی بره دنبال شغل اکثرا نگاهها اینکه پدرش یه مرد بی پول و بدبخته ، یا خانواده پایینن 

در صورتی که خارج از ایران اینطور نیست از یه سنی به بعد میرن دنبال شغل از همون اوایل نوجوانی 

من خودم یادمه وقتی ۲۱ سالم بود خواستم برم هتل و پذیرشش کار کنم هنوز دانشجو بودم چقدد دوستام تحقیرم کردن اخرش خود بابامم گفت شغل بی پرستیژی هست ما مگه نداریم 😐

خیلیی دوس دارم این نگاهها و تبعیض شغلی از بین بره 

این اولین قدم از خارج شدن از جهان سومی هست. 

بیایم نسل اینده رو اینطوری تربیت کنیم 😎

زنش خیلی خیلی نازه.خییییییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییی نازه.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

آره اروپا بچه پولدارام اکثرا کار میکنن گارسونی و روزنامه فروشی بیشتر برا تجربه و‌حس استقلال

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

👌🏻

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

کار کردن باید رسم بشه .دختر وپسر از دبیرستان باید کار کنن

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2738
آره اروپا بچه پولدارام اکثرا کار میکنن گارسونی و روزنامه فروشی بیشتر برا تجربه و‌حس استقلال

اره میبینی دخترای شیک و سوسولشون صندوق دار فروشگاخ زنجیره ای ان و ازین قبیل شغلا 

👍👍

خوشم میاد زن وشوهر هر دو به هم میان .

خودشم خیلی هوای زنش رو داره.دوتا دختر خیلی خیلی خوشگلم داره.وااااای

اونا میخان بچه هامون از هر لحاظ مستقل شن

ولی  واسه ما یه مرد ۴۰ساله  نمیتونه یه روز جدا از مادرش زندگی کنه،از لحاظ عاطفی مالی...

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

منم بچه هامو میخام هنر یاد بدم.تنبل خوشم نمیاد .

یارو سی سالشه هنوز از باباش پول میگیره .واقعا

2706