2726
عنوان

زیر نویس اخبار ببین ای خدا هممون داریم کرونا میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 116 پست
خاله های من همه بست تو خونه نشستن و گرفتننن تو خونه هم باید رعایت کنیم چیزایی رو که میخریم ضد عفونی ...

‌والا من خیلی دوست دارم اینا که رعایت نمیکنن بگیرن والا بعضی ها عین خیالشون هم نیست

خدایا هزار مرتبه شکر که منم مامان شدم من تو شهر غریبم خودت مواظبم باش . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاله های من همه بست تو خونه نشستن و گرفتننن تو خونه هم باید رعایت کنیم چیزایی رو که میخریم ضد عفونی ...

آره منم تا جایی که بشه هرچی میخرم رو با مایع میشورم

هرچه هستم خدایم داند...
2728
ديروز اخبار ميگفت وضع تهران خوبه كه😕 اي خدا كي راست ميگه كي دروغ ميگه

والا ما تهرانیم

از کارکنهای مسیح دانشوری پیش شوهرم اومده بود

گفته ما باید بگیم تهران اوضاعش خرابه تا مردم شهرهای دیگه رعایت کنن

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ديروز اخبار ميگفت وضع تهران خوبه كه😕 اي خدا كي راست ميگه كي دروغ ميگه

واقعا نمیدونی چرا دارن دورغ میگن 

تو‌دولت رو انگار  نشناختی دارن دورغ میگن ک‌خیلیا بگیرن

😔همه دولت دارن ماهم دولت داریم 😂

دیشب نبودی یه تاپیک باحال بود تگم نمیشی

ای یابا

شانس نداریم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
😂😂😂😂

بوخودا  

خیلی مملکت گل و بلبلی داشتیم این ویروس مسخره هم اضافه شده برای دولتیا هم خوب شده کل حواس مردم پرت همین کروناس اوناهم هی دارن بخور بخور میکنن اجناسو از قبل گرونتر میکنن کسی هم جرات حرف زدن نداره 

2706