2733
2734
عنوان

بررسی علمی داروی امام کاظم

75517 بازدید | 141 پست

سلام دوستان . من اینجا مطالبی رو جمع آوری کردم در مورد داروی امام کاظم . چونکه دیدم در این دوران خیلیا تاپیک زدند در این موضوع و نمیدونستند و شک داشتند در مورد استفاده از این دارو . 

لطفاً افرادی که میخوان توهین و مسخره کنند وارد تاپیک نشوند . کارت دعوت به اینجور اشخاص داده نشده .

اینها از روی یک کلیپ نوشتم . چونکه امکان ارسال کلیپ اینجا نیست و حجمش هم زیاده .

و تعریف این دارو هیچ سود و منفعتی برای من نداره چونکه مواد اولیه اش همه عطاری ها موجود هست و از همه مهمتر چونکه خودم کرونا گرفتم و از این دارو معجزه دیدم وظیفه انسانی خودم دانستم که ب هم نوع خودم هم اطلاع بدم . 

حتی اگر یک نفر هم استفاده ببره از این مطالب برام کافیه . 

ترکیبات داروی امام کاظم 

نوع زمستانه دارو  هلیله سیاه . مصطکی . شکر سرخ 

و نوع تابستانه آن به جای مصطکی رازیانه است .

علائم آنفولانزا و کرونا چیست ؟

تب . حالت تهوع . سرفه . درگیری سیستم تنفسی . بعضاً درگیری کلیه و مجاری ادرار . و اکثرا که دچار ضعف سیستم ایمنی بدن هستند به این بیماری مبتلا می شوند .

به طور کلی سه عضو حیاتی بدن که کلیه و ریه و قلب هست و در این بیماری درگیری بیشتری نسبت به اعضای دیگر دارند.

در کتاب داروهای گیاهی نوشته فرهاد همت خواه درباره گیاه رازیانه نوشته شده است که 

رازیانه برای مشکلات گوارشی 

مقوی کلیه هاست

و به عنوان یک خلط آور و درمان سرفه و مشکلات تنفسی استفاده می شود .

و همان طور درمان حالت تهوع است . و اگر با شکر سرخ مصرف شود رافع ضعف سیستم ایمنی بدن است . 

هلیله سیاه 

در مان بیماری مثل آسم . برونشیت. سرفه . سردرد. گرفتگی صدا . سوهاضمه . تهوع و مشکلات تنفسی هست . دقیقا تمام علائم درگیری آنفولانزا و کرونا .

هلیله مقوی قلب است . و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود . هلیله منبع آنتی اکسیدان است و سرشار از ویتامین E.C هست . 

مصطکی 

برای نزله های عفونتی سینه و ششی بکار می رود . از مصطکی به صورت امولسیون در شربت های سرماخوردگی استفاده میشود .

شکر سرخ 

خنک کننده بدن هست . برای درمان تب مفید است . درمان کم خونی هست . در زمان تب بدن دچار کم خونی موقتی میشود .

این از خاصیت های ترکیبات این دارو . 

ما داروی امام کاظم را داخل حلق می ریزیم و تا دو ساعت بعد چیزی استفاده نمی کنیم . تا اثر کاملش رو ببینیم . 

خوب اینجا یک سوال پیش می آید چرا این دارو را باید داخل حلق ریخت !؟ 

وقتی شما دچار سرماخوردگی میشوید دچار گلو درد و التهاب گلو میشوید افرادی که سابقه مصرف داروی امام کاظم را دارند میدانند که در زمان مصرف دارو یک التهاب گلو حس میکنند انگار واقعا سرما خورده اند.. اینجا داروی امام کاظم میاد یک التهاب کاذب را ایجاد می کند. این التهاب باعث پالس عصبی و در نتیجه باعث میشود بدن برای درمان این التهاب سرعت ساخت گلبول های سفید را افزایش بدهد .

این گلبول های سفید که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود سرازیر می کند به ناحیه گلو و مجاری تنفسی .

برای همه ثابت شده است که درصد شیوع اصلی آنفولانزا و یا کرونا از طریق مجاری تنفسی هست . در واقع داروی امام کاظم تاثیری که روی بدن می گذارد انگار یک دژی در مقابل ویروس هست . و بدن را در مقابل هر ویروس تقویت میکند .

مثلا در طب سنتی به هنگام بادکش کردن یک التهاب را بوحور می آوریم و یا خون مردگی در زیر پوست . 

و در اینجا بدن سرعت ساخت گلبول های سفید را به آن قسمت التهاب میفرستد . حالا وقتی گلبول های سفید به آن قسمت می روند می بینند که هیچ نوع ویروس یا التهابی وجود ندارد .

خوب چه بلایی بر سر گلبول های سفید می آیند ؟؟, از بین می روند ؟؟؟, 

خیر. .

این گلبول ها در کل بدن پخش می‌شوند و در نتیجه باعث افزایش سیستم ایمنی بدن میشود .

بچه ها کلیپ خیلی طولانیه من خلاصه رو گفتم . 

امیدوارم تونسته باشم اصل مطلب رو رسونده باشم .

کاربر قدیمی هستم.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدوچجورمصرف کنیم براچه سنی میتونین استفاده کنیم 

برای همه سنین استفاده میشه . فقط افرادی که پیوندی هستند نباید استفاده کنند . چونکه سیستم ایمنی بدنشان زیاد بالا می‌ره و بدن اون پیوند رو پس میزنه.

برای پیشگیری نصف قاشق چایی ته حلق بپاشید و بزارید با بزاق دهانتان خودش بره پایین و تا دو ساعت بعد چیزی نخورید . هر ده روز یکبار .

برای درمان هر شب تا بهبودی کامل .

کاربر قدیمی هستم.   
برای همه سنین استفاده میشه . فقط افرادی که پیوندی هستند نباید استفاده کنند . چونکه سیستم ایمنی بدنشا ...

واسه بچه کوچیک چی حلش نمیشه کرد؟

مامان ۳تافرشته که هدیه ولطف خدان ومعجزه زندگیم 
2738
2706