2726
عنوان

امروز تولدمه ولی هنوز شوهرم تبریک نگفته 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 49 پست
ول کن بابا تولد کیلو چند 

اونکه اره خودمم اصلا ذوقی ندارم ولی دوس داشتم صبح اولین نفر تبریکو از شوهرم بشنوم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه قبل از روز تولدم انقد تکرار میکنم که تولدم نزدیکه تا دیگه کسی یادش نره     &n ...

من اوایل اینکارو میکردم و الان دوساله سر ی جریانی ک  دوسال پیش اتفاق افتاد دیگه حتی ب رو خودمم نمیارم ک تولدمه

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2728

من هیچ وقت نشده تولدم و یادم بره هر سال روز تولدم میرم برای خودم کتاب میخرم و به خودم کادو میدم ولی خوب اصلا بهم خوش نمی‌گذره......

در آینده اگر کسی خواست سورپرایزم کنه فکر نکنم موفق بشه ...

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹
شاید بخواد مث مال من سوپرایزت کنه منم کاردم بزدی خونم نمیومد اخر شب ک اومدیم خونه تا تدارک دیده و ...

شایدم ولی من دوس داشتم صبح تبریک میگفت قبل رفتن لااقل 

من هیچ وقت نشده تولدم و یادم بره هر سال روز تولدم میرم برای خودم کتاب میخرم و به خودم کادو میدم ولی ...

منم همینطور اصلا روز تولدمو دوس ندارم هیچ حس خاصی بهش ندارم

حالا خداییش تو این 10سال شوهرم همیشه یادش بوده و کادو درست و حسابی داده ولی من تبریکو بیشتر کادو دوس دارم.... دوس داشتم صبح ک داشت میرفت کار تبریک میگفت 

نهایتش بعدا بگه تولدت مبارک😂😂😂😂😂😂

ن اصلا از این اخلاقا نداره تو این 10سال اصلا اینطوری نبوده

2706