2733
2734
عنوان

دختر ۱۴ ساله عاشق

| مشاهده متن کامل بحث + 6722 بازدید | 134 پست

آبجی جان من ۱۷ سالمه از طریق مجازی با یه پسر آشنا شدم یک ساله باهاش درارتباطم بدجور عاشق و وابستش شدم بخاطرش خیلی عذاب کشیدم مریض شدم افسرده شدم از درسام عقب موندم شب تا صبح پشت سرهم گریه کردم حالم بخاطرش بدمیشد میرفتم بیمارستان خلاصه تواین مدت عاشقی خیلی عذاب کشیدم چون ازم دوره خیلی باهام فاصله داره تاحالا از نزدیک ندیدمش همش مجازی بود فقط میخوام اینو بگم عشق یک درده بی درمونه همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پاشو برو ه دفتر پنجاه الی صد برگ بنویس : این احساس یه توهم بچه گانه اس  این احساس فقط یه تغییر ...

روش خیلی خوبیه نوشتن.

اسی بنویس تاثیر داره.

یه چیز دیگه برو استغفراللله ربی واتوب الیه زیاد بگو.هزار تا بگو.خدا از دلت میبره مهرش رو.

فراموشش میکنی.

برو تو کانالای جک .هزار تا جک بخون .

کلا فراموش می کنی.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
لطفا کمکم کنید حالم بده  حتی به خودکشی هم فکر میکنم البته تنها دلیلش عاشق بودنم نیستا

بچه  جون  برو بشین پای خاله بازیت😂فک کنم ازبس بازی کردی خل شدی

من هم سن توبودم مامانم ب زور تو کوچه ها پیدام میکرد😂😂

البته هرچند ۱۵سالکی عقد کردم😂

2738

ای بابا این که اسمش عشق نیست

بهم خوردن هورمونهای یدنته هر کس و میبینی فک میکنی عاشقس نروو که این راهو ما رفتیم تهش بن بسته  

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂

سرتو بیار جلو یکی بزنمت  

آخه عزیزدل من واقعا فک کردی عشقای این سن واقعیه؟

اون پسر همش 15 سالشه تو هم 14 سالته ....تو این سن بخاطر بلوغ و اختلالات هورمونی ممکنه فک کنی عاشق شدی بعد از سرت میفته

به فکر درست باش وقت واسه عشق و عاشقی زیاده

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
2706