2737
2734

من مادرشوهرم کلا یه اخلاقی داره یه چیزی براخونه ام یا خودم بخرم اخماش میره توهم و حتی میگه به درد نمیخوره چیه بابا اما اگه دخترش برا خودش وخونه اش چیزی بخره کلی ذوق میکنه یا مثلا از زیر زبون آدم حرف می کشه میخوای چی بخری یا چیکار کنی بعد هم میگه نه بابا خیلی اصرار نکنیا  طفلی پسرم دست و بالش تنگه درصورتی که پسرش خیلی هم وضعش خوبه اما برا خودش پسرش چیزی بخره اصلا نمیگه دست وبالش تنگه وکلی پز میده به عروس بدبخت واما یه خصلت دیگه هم داره اینکه همیشه توهر قضیه ای اگه حتی مقصر پسر یا دخترخودش باشن طرف اوناست و عروس بیچاره حق باهاش باشه همیشه خدامقصره از طرفی هم دستوری حرف بزنه پاشو فلان کارو کن بالباس بچه رو عوض کن یا فلان کارو بکن کلا یک ریز درحال دستوردادن باشه شما باشین باهمچین مادرشوهری جرات دارین تنها بدون شوهرتون برین خونشون؟؟؟

به نظرم میشه راه دخالتشو باحرف نزدن بست اما اینکه مدام دستوری حرف میزنه رو اعصابه همش دستور میده اصلا توجهی نمیکنه شاید عروس بدبخت خسته شده باشی من اون معذب هستم دربرابر دستوراش تسلیم میشم وکاری که میگه رومیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه چه کاریه فقط با شوهر

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

اصلا اعصابشو ندارم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738

چقد عین مادرشوهر منه 

منم شهرمون دوره از هم  یه مدت یکماهه ای رفتم پیش مادرشوهرم درست ب گ..ه   خوری افتادم 

الانا از دلتنگی بمیررمم با شوهرم میریم یه هفته میمونیم بعد برمیگردم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

من مادرشوهرم یه خانم به معنای واقعی با شعور و با فرهنگه حتی تو یه ساختمونیم ولی بدون شوهرم نمیرم خونشون کلا بدون شوهرم جایی نمیرم حتی خونه ی پدرم شوهرمم همینطوره

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

عزیزم پدرشوهر من همینه 

و هر وقت تنها رفتم بعدش ب شوهرم گفته زنت کم غذا خورد توهین گرد زیاد خورد کمک نکرد و .. و برا همین همیشه با شوهرم میرفتم

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

عزیزم همه مادرشوهراهمینن 

همشون نسبت ب خریدو پول خرج کردنای پسرشون حساسن اما اگ دخترشون بخره میگن خیلی خوبه

فقط حواست باشه از خرید جلوش حرف نزنی 

اگ هم چیزی خریدی و دید بگو مامانم داده با از قبل داشتم ،یجوری ک ینی پسرت پول نداده و بهت گیرنده

2706