2733
2734
عنوان

بازگشایی مدارس از ۱۵شهریور بدون هیچ چانه زنی

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 36 پست
نميشه كه  بچه ها نميتونن رعايت بكنن بعدهر روز روپوش مدرسه وكيفشون رو بايد بشوريم

شستن به کنار چند ساعت بچه کنار بقیه هست و به همه چی دست میزنه.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اگه حظوری بود نذارید بره منم همین کارو میکنم

گفتن اگه بدون دلیل نیاد کلا اخراج میشه 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
2731
صبر کنید اگه لازم باشه تعویق میشه  ولی تعویق فایده نداره بچه های ما که پسر هستن مشکل پیدا میکن ...

ن گفتن مشكلي ايجاد نميشه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
پسر من امسال پیش دبستانیه ولی نمیفرستم.تا سال بعدم خدا بزرگه.

پيش دبستاني اصلأ مهم نيست مخصوصأ تو اين شرايط 

كتاب هاي مخصوص پيش دبستاني بگير تو خونه باهاش كار كن وقتتون هم پر ميشه

محتاج دعام🙏
ن گفتن مشكلي ايجاد نميشه

چطوری میگن برید کنکور بدید بعد برید سربازی من نمیخوام بچه ام با این سن بره سربازی 

رفتم بدون آزمون دانشگاه آزاد نوشتم که نره سربازی اما با تعویق اونهم نشکل پیدا میشه 

کلا مستاصل شدم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
پيش دبستاني اصلأ مهم نيست مخصوصأ تو اين شرايط  كتاب هاي مخصوص پيش دبستاني بگير تو خونه باهاش ك ...

میدونم مهم نیست.تا الان تو خونه کلی چیز یادش دادم.در حد ابتدایی یه چیزایی حالیشه.جمع و تفریقم بلده.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
چطوری میگن برید کنکور بدید بعد برید سربازی من نمیخوام بچه ام با این سن بره سربازی  رفتم بدون آ ...

دوست عزیز در صورت تعویق یا حتی تعلیق نظام وظیفه قطعا تصمیم جدید میگیره 

همون طور که تا خبر تعویق 2 هفته ای دکتری و ارشد اومد نظام وظیفه هم تصمیم گرفت و تعویق کرد 

این مسئله برا ی حفظ سلامت هست

سلام قشنگم خوبی؟ خیلی محتاج یه حاجتم میشه صلوات برام بفرستی؟ دست گلت درد نکنه   
2706