2733
2739
عنوان

من نميفهمم علت اين رفتارو

166 بازدید | 26 پست

دخترخالم هي به من ميگفت جداشو جداشو شمابه دردهم نميخوريدتوخيلي سري مطمئن باش به مشكل ميخوريدواينا منم واقعااا روم اثرگذاشته بود رفتم پيش مشاور ك گفت يكم فقط اونم سراينكه توبابات كارمند واون باباش ازاد بوده

ولي اصلااختلاف مشكل سازي نيست 

حالاازاون روزه بامن انگارلج كرده بامن بدشده

بهش گفتم ميشه بيام اينوواسم بريزي روسي دي گفت نه من بلدنيستم درصورتي ك ميدونم بلده بارها خودش ريخته برام

يامثلاهمين ديروزمن ومامان جونم وخالم ودايي واسه تولدش نرفتيم بيرون چيزي بخريم هركدوم١٠٠كارت ب كارت كرديم براش چند ساعت بعدش گفتم ي شارژدهي ميشه بگيري شب ك بابام باباتو ديدبهش بده گفت ن ندارم 

يامثلا بهش گفتم ميخوام برم سرخاك مامانم تنهام ميشه بياي باهام گفت ن همون ساعت امتحان دارم درصورتي ك نيم ساعت بعد همون ساعت زنگ زدم ديدم كافه ست ن امتحان واينا

اگه ازسردلسوزي گفت ب من جداشو پس چراانقدرررر بد داره الان بامن رفتارميكنه وقتي جدانشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط حسادت داره خفه اش میکنه

ولش کن

این از دشمن هم دشمن تره

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

به شدت ازش دوری کن.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738
ازدلسوزي نيست يني

یا خدااااا

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ازدلسوزي نيست يني

اگه جدا میشدی 

یه ماه بعد دختر خالت رو دست در دست شوهر سابقت میدیدی😑😑😑

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

احتمالا از اون دسته ای نیستی که موقع اختلاف با شوهرت بقیه رو کچل میکنی و گند میزنی به اعصاب همه اخرش کار خودتو میکنی!؟

واسه ریختن داخل سی دی روی فایلت رایت کلیک کن بفرستش داخل درایو سی دی

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706