2733
2734

منو خواهرم از دوماه پیش به زور بابامو راضی کردیم که اجازه بده بریم دکتر زیبایی واسه عمل بینی(بابام همه جوره خرج میکنه ولی مخالف دست زدن به صورتمونه) میگفت دماغتون به این خوبی کجاش عمل شه... 

بالاخره این اواخر نرم شده بود که لااقل مشاوره بریم ببینیم دکتر چی میگه انشالله عمل رو میزاریم چندماه دیگه که شاید شرایط کرونا بهتر شد یا دیرتر نوبت میگیریم.... 

این دکتر هم دو روز در هفته مشاوره میداد.... شب قبل از اون روزی که منو خواهرم میخواستیم بریم مشاوره تی وی اعلام کرد تا اطلاع ثانوی عملهای زیبایی ممنوع 😐

حال منو خواهرم 😭

بابام 😏💃

دور دوم که کرونا شدید شد اول از همه عملهای زیبایی ممنوع شد بعدش اماکن عمومی رو بستن 😒

الان بابام راه میره میگه دماغتون چقدر گندست 😐

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط سال آینده میخام اقدام کنم برا بارداری میترسم 🥴

انشالله تا سال دیگه همه چی اوکی شه

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2738

من تو رو دیدم خیلی خوشگلی که   عمل نکن بخدا خوبی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706