2733
2734
عنوان

خانه مادر شوهر

307 بازدید | 11 پست

سلام چه ها خوب هستین من همسرم میگه دو روز در هفته سر زدن به خانوادشون کم هست

از طرفی خودشون خیلی دوس دارن به دیدنشون برم به نظر شما چقدر در هفته باید باشه

بچه ها مادر شوهر و پدر شوهرم خیلی ادمای مهربونی هستن به خاطر همین خیلی دوست دارن به دیدنشون برم پس لطفا از روی بغض و ناراحتیتون به خاطر مادر شوهرتون نظر ندید نظر واقعی بدید چون میخوام به همسرم بگم چقدر درستشه 

میگه از هر کی بپرسی میگه کمه دو روز در هفته

تعداد رای : 51
نظرسنجی
دو روز در هفته اگر خودت بخوای واقعا کافیه😍
31
60%
متعادل بیشتر چهار روز هست😐
3
5%
اصلا لازم نیست هر هفته سر بزنی😢
14
27%
هر روز سر بزنی بهتره 😂
3
5%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم پس کینه ای ندارم از قوم شوهر

بنظرم بهتره با رعایت احترام و ادب بری، نزاری دخالت کنن سه روز در هفته هم خوبه ولی اگر عروسی کردی اصلا شب نخواب اونجا

هر روز هم نرو خیلی هم خودمونی نشو مثل مهمون باش

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731

به نظر من که زیاد هم هست هفته ای دو هفته ای یکبار کافیه

ولی اگه خودت راحتی برو 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

اگه آدمای خوبی هستن و وقتشو دارید و نزدیک هستید هرچقدر دلتون میخواد برید سر بزنید و قانون خاصی نداره عزیزم. و اینکه اگه دختر یا پسر مجرد هم ندارن زیاد برید، وگرنه پدر و مادر شاید از اومدن شما خوشحال بشن ولی مجردهای خونه از زیاد اومدن مهمون معمولا اصلا خوششون نمیاد

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

خفته تی یکبار برو نهایت. ولی به همسرت بگو شما هر روز دوست داری برو. شوهر من هر روز خودش میره ولی من هفته یا دوهفته یکبار میرم. کرونا رو هم بهونه کن بگو چون دوسشون دارم نمیخوام در معرض خطر قرارشون بدم! سیاست داشته باش.

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2738
تقریبا نزدیکه نه بچه ندارن خیلی پیر نیستن ولی میانسالن

خب پس امکانش هست سه روز بری

اما دو روزم کم نیست

اگه آدم های خوبین مثلا ۵ شنبه و جمعه رو کلا برو بمون .. هم اونا از تنهایی در میان هم دور هم خوش میگذره

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

عزیز همون دو روز که خودت راضی ای خوبه.من الان ی ساله خونه مادرشوهرم نرفتم تازه خونه جدیدم رفتن اما نرفتم اون هر دوهفته میاد کرج خونه بچهاش ی وعده یا نهایت دووعده خونه ماام میادش.من اهل رفتوامد با فامیل شوهر نیستم شوهرمم مخالفتی نداره خودشم هروقت بریم شهر مادرش اینا یسر میزنه و میاد