2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو واتس اپ پیام دادم یه سوال پرسیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩

عیبی نداره 

فقط داری بزرگش میکنی فقط بگو بهش که اشتباه شد و معذرت بخواه  تمام

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
وای😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عمق فاجعه اینجابود ک این استادیارمونه متولد۶۸هم هس مجرده چون مجرده ب بچه ها رو نمیداد بعد من همچین گندی زدم 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2731
خداراشکر انشاالله که نفهمه

بابای من استاد هس نگران نباش آدمیزاده متوجه میشه

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
عمق فاجعه اینجابود ک این استادیارمونه متولد۶۸هم هس مجرده چون مجرده ب بچه ها رو نمیداد بعد من همچین گ ...

این استفاده هم مجرده⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩ولی کار شما خیلی خنده داره 

ممنون خیلی خندیدم

2738
اخیش  خدا کنه نفهمه

خب بفهمه مگه چی میشه؟هیچ بخدا

فقط داری به خودت استرس وارد میکنی

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
خب بفهمه مگه چی میشه؟هیچ بخدا فقط داری به خودت استرس وارد میکنی

بهش پی ام دادم توگروه یکی رو اد کنه که نکرده بود

الان اون دوستم میگه بخاطر کرونا نمیام⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩

بابای من استاد هس نگران نباش آدمیزاده متوجه میشه

برای پوشش کارم تو پی وی بهش پیام دادم لطفاً دوستم رو در گروه درسی اد کنید

الان دوستم میگه من نمی خوان بیام تابستون کروناست

برای پوشش کارم تو پی وی بهش پیام دادم لطفاً دوستم رو در گروه درسی اد کنید الان دوستم میگه من نمی خو ...

چ ا این قد الکی خودت رو اذیت میکنی اصلا اهمیت نداره اون هم اصلا بهش فکر نمیکنه

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد