2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فک نکنم اصلا یادش بمونه

ولی کاش قطع نمیکردی راحت میگفتی اشتباه شد همین

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2738

این قد تو طول روز گوشیش زنگ میخوره ک وقتی قطع کردی مطمن باش گفته اخیش

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 

😖😂😂😂 وای این ک خوبه من ی بار داشتم ب استادمون تو واتساپ پیام میدادم استاد در حال تایپ بود اومدم ی استیکر تشکر بفرستم براش  دستم خورد ی استیکر عاشقانه ناجور دیگه رفت انقد کم اوردم ک دیگه بهش پیام ندادم😅😂😂😂😂

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

من یه بار میخواستم به دوستم پیام بفرستم که این عسگری(استادمون) چرا نمره ها رو نمیزنه تو سایت پس؟ معلومه امشب سرش کجا گرمه( پنج شنبه شب هم بود) فرستادم به خود عسگری. 

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش
2706