2726
عنوان

چرا تگ نمیشم 😥

188 بازدید | 43 پست

نی نی یار جان بچه ها منو تگ میکنن ولی آبی نمیشم میشه لطفا درستم کنید 

@نی_نی_یار_2  

@نی_نی_یار_5  

@نی_نی_یار_شب  

لطفا مچکرم🌹🌹🌹

تو نخ ما نباش گره میخوری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اونجا داشتم جوابتو میدادم ک تعطیل شد تاپیک.میگم چرا برا من همیشه کد میاد.من که چیزی نمیگم 😐☹☹☹☹☹☹☹☹ ...

یکی از خانماگفت بخاطر گزارش نیست همیشه بعضی وقتا که زیاد کامنت میزارید سایت مشکوک میشه که نکنه رباتی برای همین کد میخواد 

تو نخ ما نباش گره میخوری
اونجا داشتم جوابتو میدادم ک تعطیل شد تاپیک.میگم چرا برا من همیشه کد میاد.من که چیزی نمیگم 😐☹☹☹☹☹☹☹☹ ...

اون کلا مربوط میشه به عملکرد سایت ها یا شبکه ها وقتی تند تند پست میزاری چه اینجا چه اینستا یا جایه دیگه سیستم فک میکنه ربات هستین که دارید اختلال ایجاد میکنی واسه همین واست کد هویت میاد که نشون میده ربات نیستی 😐💗

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
اون کلا مربوط میشه به عملکرد سایت ها یا شبکه ها وقتی تند تند پست میزاری چه اینجا چه اینستا یا جایه د ...

مرسی عزیزم از توضیحت💕💕💕💕💕💕

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
2706