2733
2734
عنوان

کیا دختردادن دختر گرفتن

558 بازدید | 44 پست

سلام 

آیا از ازدواج تون راضی هستین؟. اگر به عقب بر می گشتین باز هم این ایتطوری ازدواج می کردین؟ 

در کل مزایا و معایب اینجور ازدواج ها رو میگین؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

مگه این کارم میکنن بعضیا؟؟؟!!!

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی شرط و شروطی؟؟یا واقعا عاشق شدن

اگر کسی بگه این دختر میدم که دخترتون بدید بهم ضایع اس

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
یعنی شرط و شروطی؟؟یا واقعا عاشق شدن اگر کسی بگه این دختر میدم که دخترتون بدید بهم ضایع اس

انگار مبادله ی کالا ب کالاس

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
2738
مگه این کارم میکنن بعضیا؟؟؟!!!

احتمالا برای برادرزن داداشم بیان خواستگاری من ( پسر دخترخالم) میشه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
یعنی شرط و شروطی؟؟یا واقعا عاشق شدن اگر کسی بگه این دختر میدم که دخترتون بدید بهم ضایع اس

نه عزیزم علاقه 

یکی از آشناهای ما اینجور بوده،الان دخترشون طلاق گرفته،زندگی برادره هم رو هواس..درگیری و کتک کاری داشتن..خوب نیست به نظرم

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
احتمالا برای برادرزن داداشم بیان خواستگاری من ( پسر دخترخالم) میشه 

ب نظرم وقتی اومد اصلللللللللللللللا ملاحظه شو نکن اگه خوشت نیومد ازش

من و زنداداشم همینجوری ایم... شوهرم مرد خوبیه فقط بخاطر شوهرم سختیاشو تحمل میکنم

پس توصیه نمی کنید؟ 

ب نظرم وقتی اومد اصلللللللللللللللا ملاحظه شو نکن اگه خوشت نیومد ازش

بدبختی اینکه ازش خوشم میاد 

بدبختی اینکه ازش خوشم میاد 

اها اگه خوشت میاد ک هیچی ....

من فکر کردم دوسش نداری

2706