2726
عنوان

خانومای بالا ۴۰ سال میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 85 پست

به اشتباهات گذشته ام فکر میکنم،به ۲۰ سالگی .که خوب چه کارهایی میتونستم بکنم.حالا میخام جبران کنم.یا حداقل جلوی بعضی اشتباهاتم بگیرم.اما الان هم نمیدونم شاید کارهای اشتباهاتی انجام بدم که بعد ۱۰ سال دیگه افسوس بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نزدیک سی سالگی ام .راستشو بخواین یکمی محتاط تر شدم و اینکه فکر میکنم دچار ثبات شدم فکری و احساسی و موقعیت اجتماعی .ازین ثبات لذت میبرم و باعث شده فکر کنم از همیشه قدرتمند ترم 

چرا؟از چه چیزی توی زندگی لذت میبری؟

من 57سالمه زندگی رو باتمام بدیهاش وخوبی هاش خنده ها وگریه هاش سختی هاش وآسونی هاش رفتن واومدن هاش نشستن وبرخاستن هاش بازم زیباست ومانسانها همش درپی آرزوهای خود هستیم وهرگز این آرزوها تمامی نداره ......سعی کنید حسرت گذشته رو نخورید ونگران آینده نباشیم ودرزمان حال زندگی کنیم وآینده رو پیش بینی نکنیم آینده رو بسازیم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2728
من 57سالمه زندگی رو باتمام بدیهاش وخوبی هاش خنده ها وگریه هاش سختی هاش وآسونی هاش رفتن واومدن هاش نش ...

خوش بحالتون انقدر پخته اید من سردرگمم تو دنیا هنوز نمی فهمم خیلی چراهارو ادم خسته می شه روحش

من 57سالمه زندگی رو باتمام بدیهاش وخوبی هاش خنده ها وگریه هاش سختی هاش وآسونی هاش رفتن واومدن هاش نش ...

مامانبزرگ پانیذ من ی سوال داشتم من هنوز نزدیکای ۴۰ سالگی هستم و ی بچه دارم دوست درم برای بچه بعدی اقدام کنم ولی همش احساس میکنم ی مامان پیر به حساب میام نظر شما چیه  ایا وقتی  اون بچه ۷ سالش شد  من ی مادر پیر هستم

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
مامانبزرگ پانیذ من ی سوال داشتم من هنوز نزدیکای ۴۰ سالگی هستم و ی بچه دارم دوست درم برای بچه بعدی اق ...

نه بابا اقدام کن خالم سن توا می خواد نمی شه تو اگر می شه بیار خودش نعمتیه اگه خدا لایق بدونه ادمو و یه نی نی بده خیلی ها می خوان نمی شه

خوش بحالتون انقدر پخته اید من سردرگمم تو دنیا هنوز نمی فهمم خیلی چراهارو ادم خسته می شه روحش

تجربیات زندگی آدم رو مثل آهن گداخته میکنه.....سعی کنید وجود خدا رو خیلی تو زندگی تون پررنگ کنید وقتی یه بچه پدرومادرش رو بالای سرش حس میکنه از هیچی نمیترسه اونم پدر مادری که خودش نیازمند وآسیب پذیره ولی بچه دلگرمی داره 

حالا وقتی خدای یکتا وبا عظمت وبی نیاز رو بالای سرمون داریم چه باک داریم سعی کنیم کاری کنیم که دوست ش داشته باشیم تا دوستمون داشته باشه ودرتمام سرازیری های زندگی دستگیرمون باشه ......فقطفقطفقطفقطخدا .....

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

شما که تجربتون بیشتر می شه کمکم کنین من همسرم قدیم بهم بدی کرد الان خوب شده ولی من برعکس شدم مثل خودش همش اون کارشو می کوبم سرش انگار می خوام از دنیا انتقام بگیرم راه حلی دارین به ارامش برسم واقعا نابود شدم

تجربیات زندگی آدم رو مثل آهن گداخته میکنه.....سعی کنید وجود خدا رو خیلی تو زندگی تون پررنگ کنید وقتی ...

حرفتون درسته اما انقدر راحت گول شیطونو می خورم مثل اب خوردن خدا هم ازم نا امید شده من قبول کردم که لایق نیستم چون استقامت ندارم راهی که می دونم اشتباس باز می رم

مامانبزرگ پانیذ من ی سوال داشتم من هنوز نزدیکای ۴۰ سالگی هستم و ی بچه دارم دوست درم برای بچه بعدی اق ...

دختر گلم هرگز نزارید دلتون پیر بشه مادرشوهر من 89سال شه وقتی برای نوهام اسباب بازی میخرم میگه برای منم بخر ووقتی براش میخرم باهاش بازی میکنه شاید ما اونو دیوانه فرض میکنیم ولی اون داره بااین رفتارش خودش رو جوون وحتی بچه فرض میکنه پس این انرژی منفی رو ازخودت وخونه وزندگیت دور کن وانرژی مثبت وجوونی وشادابی وطراوت رو جایگزین کن 

2706