2737
2734
عنوان

شوهراحمقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 93 پست
خیلی ناراحتم میکنه بمن میگه تو خیلی مضخرفی از صبح میشینی خونه شکم خودتو سیر میکنی واسه من هیچی

وا یعنی چی؟ اون از اونا ناراحته سرتو خالی می کنه. خودت هم دست به کار شو غیر مستقیم به مادر شوهرت یا پدر شوهرت بگو بالاخره حق شما داره خورده میشه نهایتشم شوهرت گفت تو دخالت نکن کوتاه نیا و بگو که حق تو و شوهرت پایمال شده. بچه ندارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ناراحتم میکنه بمن میگه تو خیلی مضخرفی از صبح میشینی خونه شکم خودتو سیر میکنی واسه من هیچی

حقته.چرا ساکت نشستی هرچی از دهنش دربیاد بگه بگو تو بی عرضه ای که پول نمیاری زبونتم درازه زبونت و برای پدرت دراز کن نه من .بگو هیچی ممیگم دور برندار بدبخت بی پول گدا

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2728
وا یعنی چی؟ اون از اونا ناراحته سرتو خالی می کنه. خودت هم دست به کار شو غیر مستقیم به مادر شوهرت یا ...

عزیزم اولا ک من روم نمیشه زنگشون بزنم اگرهم بزنم شوهرم میاد منو جرمیده فقط ب یه دخالت نکن اکتفا نمیکنه...سراینکه گفتم‌مادرت خونه ی ما نمیاد کتکم زد الان اینجوری بگم بخدا میکشه منو

من تاحالا تو خونشون یخچالشونو باز نکردم اب بخورم عمرا بتونم حرف به مادرشوهرم بزنم یا وسیله بردارم

ولی من احساس میکنم شوهرت هم تحت فشاره ولی چیزی نمیگه 

بهت پیشنهاد میکنم یکم سکوت کن ولی غذاهای خیلی باحال هم جلو شوهرت نیار بزار بدونه وسیله ندارین

اصلا اصلا هم یه مدت غرغر نکن وگرنه شوهرت ناراحتی باباشو سر تو خالی میکنه تو براش مهربونی کن خودتو طرفدارش نشون بده بزار به تو اعتماد کنه اونوقت میبینی میاد برات درد و دل میکنه و به حرفات گوش میده

یکم تحمل کن وگرنه همه چی سر تو میشکنه

حقته.چرا ساکت نشستی هرچی از دهنش دربیاد بگه بگو تو بی عرضه ای که پول نمیاری زبونتم درازه زبونت و برا ...

بخدا چیزی بگم ی مدل دیگه برداشت میکنه و بدترین رفتارو بامن میکنه حرف زدن باهاش بی فایدس 

عزیزم اولا ک من روم نمیشه زنگشون بزنم اگرهم بزنم شوهرم میاد منو جرمیده فقط ب یه دخالت نکن اکتفا نمیک ...

این دیگه چه شوهری از کجا پیداش کردی بابا مثل این زیاده ها ولش کن گم سه اگه گفت بگو گشنه هستم خونش 

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2738

الله اوزی کمین اولسوووون 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
بخدا چیزی بگم ی مدل دیگه برداشت میکنه و بدترین رفتارو بامن میکنه حرف زدن باهاش بی فایدس 

هرجور برداشت میکنه مشکل خودشه 

ولی من احساس میکنم شوهرت هم تحت فشاره ولی چیزی نمیگه  بهت پیشنهاد میکنم یکم سکوت کن ولی غذاهای ...

میدونم اونم تحته فشاره خداشاهده من ۲۰ روز هیچی نگفتم بهش دیروز دیگه واقعا هیچی نداشتیم هیچی درست نکردم اومده بمن فحش میده میگه خودت شکمتو سیر کردی واسه من هیچی

شوهرم فوق العاده ادم بداخلاقیه غر چیزیو بزنم میگیرتم به باد کتک😔

😯😯😯 فقط زورش به تو می رسه!!!!  برای تو قلچماقه برای بقیه چلاقه!!!!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
2706