2737
2734
عنوان

شوهراحمقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 93 پست
خودتو اذیت نکن گلم. فردا روز شوهرت برمیگرده میگه بهت خب بابامه به توچه. من خیلی از اینا سرم اومده می ...

انوقت آدم تو خونه با باد هوا زندگی کنه!!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت

ادم یه دیوار میخواد سرشو بکوبونه بهش ...

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شوهرت باید بشینه با پدرش صحبت کنه و سر میزان حقوق و اینا توافقاتشون رو بکنن و در ضمن مکتوب کنن و امضا دقیقا مثل قرار داد. یعنی پدرشوهرت خیلی ببخشید انقدر شعورش نمی رسه که پسرش زندگی و زن و بچه داره و خرج زندگیش رو باید در بیاره و قسط و اجاره و اینا داره؟ شوهرت باید بره صحبت کنه چیز بیجا هم نمیخواد که حق و حقوقشو میخواد 

2728
خودتو اذیت نکن گلم. فردا روز شوهرت برمیگرده میگه بهت خب بابامه به توچه. من خیلی از اینا سرم اومده می ...

واسه سهم الارث پدریه شوهرم.... بین خونوادشون یکم هرج و مرج شده..... جاریام اول حرفشو پیش کشیدن.... الان بخاطر این ناارومی تو خونواده.... برادرشوهرم به خانمش گفته... تو این بلوارو به پا کردی..... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

گلم مردا جلوی ما ازنا از خانوادشون حساب پس نمیگیرن اما تنها بشن چرا  هزار تومن واسشون مهمه

بهش بامهربونی بگو اینو نداریم بخوریم فلان چیز لازم داریم خودش ب فکر میشه 

اگ هم دوست داری وضع مالی تون خوب بشه چله واقعه بگیر 

من خودم امتحان نردم خداروشکر دیگه محتاج هیچ کس نیستسم واقعا جواب میده

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

لطفاً یه نگاهی به امضای منم بندازین ممنون

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi

میدونم میگه مطمئنم ولی خب ادم باید فکر داشته باشه بخدا تو خونم هیچی ندارم درست کنم میاد بامن دعوا میکنه میگه مرده شورتورو ببره ک هیچی درست نمیکنی😔

2738

چرا بعضی ها‌ اینجوری ان

همسر من‌ تو کار و پول با کسی تعارف نداره ، چ‌ پدر و مادرش و خواهرش‌ چ‌ کس‌ دیگه ، حساب حسابِ کاکا برادر، 

همیشه‌ اولش‌ تکلیف‌ حیاب و کتاب رو معلوم‌  میکنه ، کسی هم چیزی بگه میگه من به درک حق‌ زن و بچمه

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
هزاربار گفتم ولی نمیره اصلا کارتخوان باشه هم باز برااون میکشن برادرشوهرکوچیکم اونجا نگهبان وایساده😏

بهش بگو هیچی تو خونه نداریم لیست خرید بده بهش بگو تموم شده اینارو  بخر حتما. پس فردا مهمون بیاد هیچی نداریم . چند بار اینکارو بکنی بالاخره به فکر میفته . نمیشه که 

....

خودت برو دنبال کارهای کارتخوان و بزار تو مغازه !!  چند ساعت بیشتر وقت نمی بره!!  به جای ای ...

پول نقد بدن ک بهتره میگم واسه پدرشوهرم کارت میکشن.و شوهرم هیچوقت اجازه نمیده من برم دنبال این کارا

گوش نمیدن خانما منم یکی دارم ازین مدلا .رفتیم لباس خریده اومدیم خونه میگم سه تا شلوار میخوای چیکار میگه واسه بابام اخه احمق یه ماه پیش ۳ تمن لازم داشتی واسه پول پیشه خونه نداد بهت حالا میگی واسه بابام .لباس میخره میان خونمون نشونش میده میگن خوشکله میگه واسه تو .وسایل گوشی میبین حالا مثلا تازه گرفته میگه به داداشاش واسه شما بگن ش و ر ته پات خوشکله میگه واسه شما خودش اخت میگرده تا این حد 

میدونم میگه مطمئنم ولی خب ادم باید فکر داشته باشه بخدا تو خونم هیچی ندارم درست کنم میاد بامن دعوا می ...

بگو اول مرده شور بابات‌ رو ببرن‌ که از بچش‌ دزدی‌ میکنه، 

بعد از تو رو که انقدر بی عرضه‌ ای

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
میدونم میگه مطمئنم ولی خب ادم باید فکر داشته باشه بخدا تو خونم هیچی ندارم درست کنم میاد بامن دعوا می ...

بهش بگو وقتی تو خونه هیچی ندارم چی درست کنم جای اینکه سرمن غر بزنی برو حقوقتو از بابات بگیر

2706