2737
2734
عنوان

وضعیت بورس اصلا خوب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 2903 بازدید | 152 پست
 میشه بگی منظورت چیه

منظورم واضح بود جانم

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا اونایی ک دلار و طلا دارن این حرفا رو میزنن فولاد و فملی دارن تولیداتشونو میکنن و سود اوری دار ...

من برای شنبه پول لازمم بنظرت سهام فملی رو بفروشم یا ذوب 

ذوب که همش منفیه 🤦‍♀️

2728

دیگه هرکسی خودش باید عاقل باشه. بورس برای پول اضافیه. من کسی رو میشناسم که ماشینشو فروخته گذاشته تو بورس! اون دیوانه س وگرنه کسی که بیست ساله کارش اینه هرگز چیز باارزشی نفروخته تو بورس سرمایه گذاری کنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

واقعا نباید کل سرمایتون را ببرید. هر مقدار پولی که اصلا بهش نیاز ندارید بذارید

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
خداروشکر حداقل یکم شما دلگرمی میدید  وگرنه حسابی ته دلتو خالی میکنن وآدم رو میترسونن

ادم بلد باشه تو هرکاری ترس نداره

ثواقعیت عزیزم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
بازار بورس تنها بازاریه که محکومه که همیشه دنباله تورم بدوه شما زمانیکه یه پراید میخری 70 میلیون ا ...

مهناز صادقی که حرفاش قابل قبول نیست

در ضمن پی بر ای خودرو سازی ها منفیه یعنی چی؟ یعنی زیان انباشته و این شرکتهای خودرو سازی هستن ک با وجود ضرر، سهامشون داره شارپی میره بالا

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706