2737
2734
عنوان

مادرشوهر...

1424 بازدید | 146 پست

خانوما تو تایپک قبلیم گفتم ک مادرشوهرم قراره عروس جدید بگیره منم ۲ ساله ازدواج کردم

وقتی من بله دادم برام یدونه کیک اورد 

ولی واس این عروسش گف بریم خرید روی شیرینی بله برونش خرید لباس ی تومنی و کادو های انچنانی

گفتم مگ واس من کردی؟گفتم منم عروس اولت بودم این چیزا رو ندیدم چرا فرق میزاری بینمون

گف اون دختره ارزو داره(من چون دوران مجردیم ی نامزدی ناموفق ۳ ماهه داشتم اونو ب روم زد)گفتم مگ من زن بودم وقتی واس پسرت گرفتی خفه خون گرف 

گفتم زشته انقد فرق گذاشتن اشکالی هم نداره زندگی خودتونه فقط بدونید منم اینجا احمق نیستم 

گفتم همه عروساتو ب ی انداره ببینی ک هستم ن اگ من کم باشم اون زیاد شرمندت 

بعد با من دعوا کرد خیلی حرفای زشتی ک گف ک خجالت میکشم بگم

بعدم برادرشوهر ۱۲ سالمو فرستاد ک مامانم میگه بریم خرید واس جاری 

گفتم ب من ربط نداره جاری رو ببره ن من قرار نیس واس من خرید بشه نرفتم 

ولی میخاستم واس شیرینی بردنش برم ک مادرشوهرم همون برگشتنی از خرید رفته خونه عروسش بدون اینکه منو ببره 

منم ب خدا سپردمش 

واقعا زشته ی ادم انقد بین بچه هاش فرق بزاره 

لباس های گرون خریده رو شیرینیش گذاشته برده 

ولی واس من فقط بدونه کیک معمولی 

واقعا ادم متاسف میشه برا زنایی مثل مادرشوهرت

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش باهاش میرفتی نشون میدادی برات مهم نیس من بعد برو چیزای خوبم براش انتخاب کن نگه حسوده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
2738

خب شاید شما سختگیری نکردی اما اون دختره سختگیرتره 

بنظرم چیزی ک ادم خودش راه اومده جای گله نداره

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

الان نه ارزش داشت گفتنش نه فایده

جز اینکه احتراما از بین بره و به چشمش یه زن حسود بیای چیز دیگه ای نبود!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706